بازار خرید و فروش نبات چوبی فله

بازار خرید و فروش نبات چوبی فله در تهران و سایر شهر های ایران بسیار پر کشش و پر تقاضا می باشد و خریداران نبات چوبی فله با مراجعه به این بازارها از فروشندگانی که به عرضه نبات و توزیع آن می پردازند محصول را ثبت سفارش کرده و خریداری می کنند .

نبات از دیر باز مورد استفاده ایرانیان بوده است و یکی از دلایل آن خواص درمانی و دارویی است که این محصول دارد و با خاصیت و طبع گرمی که دارد برای برخی بیماری هایی که منشاء ش سردی است بسیار مفید و اثر گذار می باشد مانند : نفخ معده ، دل درد ، تکرر ادرار و …

نبات در قدیم به صورت کاسه ای و تخته ای بوده که نمونه های آن را در نبات های یزدی مشاهده می کنیم و به مرور زمان شکل های جدیدتری نیز از آن بوجود آمد که نبات شاخه و نبات چوبی از انواع دیگر نبات می باشد .

می توان گفت نبات چوبی جدیدترین محصول نبات است که در سه نوع مختلف سفید ، زعفرانی و گیاهی تولید می گردد . نبات چوبی هم به صورت فله و هم بسته بندی در انواع گوناگون در بازار یافت می شود ، این نوع نبات با نام نبات دسته دار هم در بین خریداران نبات معروف است . نوع دیگری از نبات دسته دار هست که به جای نی چوبی از نی پلاستیکی در آن استفاده می شود که به آن نبات نی دار پلاستیکی گویند .

نبات چوبی نسبت به نبات نی دار پلاستیکی دارای مزایا و برتری هایی است از جمله اینکه چوب به دلیل طبیعی بودن فاقد هرگونه عوارض است ، در صورتی که نی پلاستیکی به خاطر اینکه پلاستیک ماده ای شیمیایی و غیر طبیعی است در برابر گرما و حرارت واکنش نشان داده و احتمال بالایی در بوجود آوردن امراض و آلرژی ها دارد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما