نبات ثامن
خانه / نبات / بازار فروش انواع نبات در ترکیه

بازار فروش انواع نبات در ترکیه

بازار فروش انواع نبات در ترکیه بسیار داغ و پر حرارت می باشد و خریداران بسیاری از نقاط مختلف این کشور همسایه شمال غربی سرزمین ما به این محل مراجعه کرده و نبات با طعم و رنگ دلخواه خود را با هر وزن و اندازه ای که مورد نیازشان است انتخاب و خریداری می کنند .

فروش نبات ایران در ترکیه بازار خوبی دارد و این موضوع را می توان از حجم صادرات نباتی که به این کشور انجام می شود حدس زد . بیشتر نباتی که از ایران به ترکیه صادر می شود از نوع نبات شاخه سفید و به صورت فله می باشد که با مقادیر زیادی در طول سال به این کشور ترانزیت می گردد .

ترکیه با ایران روابط اقتصادی خوبی از گذشته تا کنون داشته و دارد و سالانه حجم زیادی از کالاها بین دو کشور مبادله می شود . بیشتر محصولاتی که از ایران به ترکیه صادر می شود از نوع مواد غذایی است که نبات هم یکی از آنهاست . در عوض صادرات ترکیه به ایران از نوع پوشاک و البسه است که حتی در سال های دور انواع شلوار و لباس جنس تُرک میان مردم کشورمان به خصوص جوانان محبوب و پر طرف دار بوده و آن هم به دلیل کیفیت بالا در پارچه و دوخت و دوز می باشد که هنوز هم این روند ادامه دارد .

در حال حاضر کشور ترکیه از لحاظ اقتصادی در شرایط بسیار بهتر و مطلوب تری از ایران به سر می برد و این می تواند بهترین فرصت برای تاجران و بازرگانان ما باشد تا با صادرات انواع محصولات از ایران به ترکیه به داخل ارز آوری داشته و بتوانند کشور را از شرایط بد و أسف بار اقتصادی که در آن قرار دارد نجات دهند .

با توجه به شرایط بد اقتصادی و تورمی که کشور در چند سال اخیر با آن رو به رو شده و دست و پنجه نرم می کند و سیاست های مهاجرت پذیری که ترکیه وضع کرده بسیاری از هموطنان مان به این کشور نقل مکان داشته و تابعیت آنجا را گرفته اند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات در آن با قیمت مناسب و ارزان به خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید