نبات ثامن
خانه / نبات / بزرگ ترین مرکز فروش نبات شاخه فله با کمترین قیمت

بزرگ ترین مرکز فروش نبات شاخه فله با کمترین قیمت

بزرگ ترین مرکز فروش نبات شاخه فله با کمترین قیمت از طریق اینترنتی آماده ارائه خدمات به خریداران نبات شاخه در تمامی ساعات شبانه روز است . خریداران انواع نبات و هم چنین نبات شاخه می توانند با مراجعه به آدرس سایت های این مراکز فروش در فضای مجازی از نحوه سفارش و قیمت محصولات مطلع شوند .

نبات شاخه از نبات هایی است که خریداران بسیاری دارد به خصوص نوع فله آن که با تُناژ بالایی تولید و روانه بازار می شود . نبات شاخه فله غیر از اینکه در بازار داخل فروش زیادی دارد در بازار کشورهای همسایه نظیر ترکیه ، عراق و افغانستان هم مشتریان فراوانی دارد .

در میان کشورهایی که متقاضی نبات شاخه فله ایران هستند و در بالا به آنها اشاره شد در حال حاضر افغانستان سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است و در ایام سرد سال در فصل های پاییز و زمستان حجم باور نکردنی از این محصول از شهرهای مختلف که معمولا قطب نبات کشور نیز محسوب می شوند به افغانستان صادر می گردد .

نبات شاخه فله سفید و نبات شاخه فله زرد از نبات های شاخه فله موجود در بازار هستند که در کارتن هایی به وزن ۱۰ کیلو گرم تولید می شوند . قیمت عمده نبات شاخه فله از قیمت خرده فروشی آن متفاوت می باشد و بعضی از خریداران نبات شاخه فله که به صورت خرده و در حد چند کارتن آن را خریداری می کنند این انتظار را دارند که نبات شاخه فله به قیمت عمده فروشی برای آنها حساب شود که این امر به دلیل پایین بودن میزان سفارش و صرف نداشتن برای فروشنده امکان پذیر نیست .

فروش نبات فله

فروش نبات فله از طریق عمده فروشی هایی که در واقع همان نمایندگی های معتبر کارخانه های نبات سازی هستند و در اکثر شهرها هم وجود دارند انجام می گیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی نبات

خرید اینترنتی نبات شاخه سفید

خرید اینترنتی نبات شاخه سفید برای تاجرانی که به صورت عمده محصول را خریداری می …

دیدگاهتان را بنویسید