نبات ثامن
خانه / نبات / خريد و فروش انواع نبات

خريد و فروش انواع نبات

خرید و فروش انواع نبات در سطح کشور به صورت روزانه در وزن و اندازه گسترده ای انجام می شود و فروشندگان نبات در یک سو و خریداران نبات در سوی دیگر به طور پیوسته و دائم با هم ارتباط و هماهنگی دارند و حجم زیادی از انواع محصول نبات بین دو طرف معامله مبادله می گردد .

نبات در کشور به میزان بالایی تولید می گردد و علت آن چیزی جز مصرف و تقاضای بالای این محصول نیست . بعضی استان ها میزان مصرف نباتی که مصرف می کنند بیشتر از استان های دیگر می باشد و این به دلیل ویژگی های خاص اقلیمی و فرهنگی هر منطقه در ایران است که به مصرف بعضی محصولات خوراکی تمایل و علاقه نشان دهند که نبات هم یکی از آنهاست و بدین شکل در میان مردم آن نواحی جا افتاده است .

نبات علاوه بر اینکه در داخل ایران تقاضای زیادی دارد در خارج از مرزهای ایران به خصوص کشورهایی که در همسایگی ما هستند نیز متقاضی و سفارش دهندگان بسیاری دارد که خواهان نبات ایرانی هستند . بعضی از این نبات ها به صورت بسته بندی و بعضی دیگر به صورت فله به مقصد آنها صادر می گردد . نبات های فله به خصوص نبات فله شاخه سفید به کشورهای ترکیه ، افغانستان و عراق و نبات های بسته بندی هم به کشورهای حاشیه خلیج فارس نظیر قطر ، عمان و امارات و حتی نقاط دورتر در آسیای شرقی ، اروپا و آمریکا که به این نوع نبات علاقه مند هستند ارسال می شود .

با توجه به اینکه کشور ایران قطب تولید نبات در جهان است و قدمتی طولانی در تولید این محصول دارد متاسفانه آن گونه که باید و شاید در بازارهای جهانی حضور چشمگیر و درخشانی نداشته و کشورهای دیگر که هیچ رزومه ای در این موضوع ندارند سهم بیشتری از صادرات را به خود اختصاص داده و گوی سبقت را از ایران ربوده اند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات در آن با قیمت مناسب و ارزان به خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید