خرید شاخه نبات فله

خرید شاخه نبات فله با کیفیت بالا و قیمت ارزان توسط مراکز عمده فروشی و نمایندگی های معتبر امکان پذیر می باشد. به منظور خرید امن و مطمئن با ما در ارتباط باشید .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شاخه نبات فله چیست ؟

داخل ظرف های بزرگ ساخت نبات که پاتیل نام دارد و معمولا به شکل استوانه برش خورده است دارای میخ ها یا قلاب هایی است که از آن جهت بستن نخ های نبات که از جنس پنبه است استفاده می شود .

این نخ ها بعد از خیس شدن و غلطانیده شدن به شکر  در داخل این ظرف ها پس از تماس با محلول غلیظ و داغ آب و شکر  که درون ظرف ریخته می شود شروع به تشکیل بلورهایی می دهد که با سپری شدن چند روز ، کریستال ها متبلور شده و ساخته می شوند و از پاتیل خارج می گردند که محصول بدست آمده را شاخه نبات می نامند .

حال اگر این شاخه نبات در کارتن هایی به وزن های مختلف که معمولا 10 ، 11 کیلو می باشند بسته بندی شوند در اصطلاح لفظی و کلامی به آن شاخه نبات فله گویند .

شاخه نبات فله چیست ؟

انواع شاخه نبات فله

شاخه نبات فله با توجه به سلایق و خواست مشتریان در رنگ ها و کیفیت های مختلفی تولید و در سطح بازار  پخش و توزیع می گردد که انواع آن عبارتند از :

  • شاخه نبات فله سفید
  • شاخه نبات فله زرد
  • شاخه نبات فله زعفرانی
  • شاخه نبات فله زعفران پاش (مخصوص)

در توضیح مواردی که در بالا بدان اشاره شد همانطور که مستحضر هستید دو نوع شاخه فله سفید و زرد دارای کیفیت و قیمت پایین تری نسبت به شاخه زعفرانی و زعفران پاش می باشند ، هم چنین نوع زعفرانی یا زعفران پاش ممکن است به صورت جزئی ترکیباتی از رنگ های مجاز خوراکی را در خود داشته باشند و به شکل صد در صد  زعفران خالص نباشند .

انواع شاخه نبات فله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما