نبات ثامن
خانه / نبات / خرید نبات فله ای به قیمت کارخانه

خرید نبات فله ای به قیمت کارخانه

خرید نبات فله ای به قیمت کارخانه به دلیل اینکه خریداران ، نبات فله را با قیمت مناسب و بدون دخالت و حضور دلالان خریداری  می کنند از  دلایل علاقه مندی  آن ها به خرید نبات به صورت مستقیم  از کارخانه می باشد .

خرید نبات فله ای

خرید نبات به صورت فله ای در اقصی نقاط کشور  به شکل های مختلف صورت می گیرد:

در روش اول که روش مرسوم و متداول است و از گذشته نیز وجود داشته و دارد خریداران نبات فله با حضور در مراکز عرضه و فروش نبات  اقدام به خرید نبات  از نوع فله ای یا انواع دیگر آن می کنند.

در روش دوم که جزو روش های جدید و به اصطلاح امروزی روش مدرنیته و رایج و معمول عصر فضای مجازی و ارتباطات از طریق وب سایت ها و شبکه های اجتماعی است از طریق و بستر اینترنت می باشد.

نبات فله ای

نبات هم مانند بسیاری از محصولاتی که در بازار وجود دارند هم بصورت بسته بندی و هم بدون بسته بندی خاص و مشخص به فروش می رود که نوع فله آن با توجه به این که مشتریان مخصوص به خود را دارد از قیمت و کیفیت پائین تری نسبت به نوع بسته بندی شده آن که دارای مشخصات و نام و نشان برند است می باشد.

امروزه تقریبا در هر  فروشگاه و مغازه و سوپر مارکت و عطاری ها نبات فله ای وجود دارد که مشتریان بنا به خواسته و نیاز خود می توانند از نوع فله ای یا انواع دیگری که وجود دارد خریداری کنند.

انواع نبات فله ای

نبات فله ای با توجه به نوع نبات که در شکل های گوناگونی تولید می شود انواع مختلفی دارد که به شرح ذیل می باشد :

۱٫ نبات نی چوبی فله ای

۲ . نبات نی پلاستیکی فله ای

۳ . نبات شاخه فله ای

۴ . کاسه نبات فله ای

۵ . پرده نبات فله ای

آیا خرید نبات بصورت فله ای مناسب است یا بسته بندی ؟

با توجه به اینکه نبات فله ای بصورت باز و بدون بسته بندی مشخص است و در معرض انواع آلودگی ها و گرد و غبار هوا و محیطی که در آن  قرار دارد و نیز رفت و آمدها در این مکان ها می باشد و همین طور در اغلب موارد تاریخ انقضا و برند مشخصی نیز ندارد استفاده از نوع بسته بندی شده آن توصیه می گردد که موارد و اصول بهداشتی در تولید آن بکار رفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید