خرید و فروش نبات سفید درجه یک

نبات سفید درجه یک در انواع مختلف شاخه و چوبی در بازار خرید و فروش می شوند و حجم مشتریانی که نبات سفید را سفارش می دهند بسیار بالا است . نبات سفید درجه یک ، خواه از نوع نبات سفید چوبی باشد یا نبات سفید شاخه به دلیل کیفیت درجه یک مواد اولیه موجود در آن قیمت بالاتری نسبت به نبات های سفید دیگر در مراکز فروش دارد .

خرید و فروش نبات سفید در بازار

نبات سفید که با نام های دیگری همچون نبات ساده یا نبات معمولی هم در بازار می شناسند و با قیمت پایین تری در مقایسه با نبات زرد و نبات زعفرانی خرید و فروش می شود .

نبات سفید فرقی نمی کند که نبات سفید شاخه باشد یا نبات سفید چوبی هر کدام در نوع خود ارزان ترین قیمت نبات را دارند . رنگ این نبات به این خاطر سفید است که در آن هیچ رنگ طبیعی و مصنوعی بکار نرفته و بسیاری از افراد ترجیح می دهند به این دلیل از نبات سفید استفاده کنند .

میزان خرید و فروش نبات سفید در بازار حجم زیادی را در بر می گیرد و افزون بر فروش در بازار داخل ، بازار خارج را نیز شامل می شود و صادرات نبات سفید هم دست کمی از نبات زعفرانی ندارد .

خرید و فروش نبات سفید در بازار

صادرات شاخه نبات سفید

صادرات شاخه نبات سفید به کشورهای همسایه ما حجم و مقدار زیادی دارد و کشورهایی نظیر افغانستان ، ترکیه و عراق خواهان شاخه نبات سفید ایرانی هستند و تقاضا برای شاخه نبات سفید در بازار این کشورها بالاست . بخش اعظمی از صادرات شاخه نبات سفید به این کشورها به صورت فله می باشد و شاخه نبات فله سفید بر خلاف برخی تصورات و انتظاراتی که ممکن است از نبات فله در مبحث صادرات باشد فروش خوبی در این کشورها دارد .

با توجه به شکنندگی که این نبات ها دارند و هم چنین مسافت طولانی که باید طی کنند تا به مقصد برسند بهتر است آنها را در کارتن هایی محکم و با ضخامت بیشتر قرار داد .

صادرات شاخه نبات سفید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما