صادرات انواع نبات با کیفیت ایران به روسیه

صادرات انواع نبات با کیفیت ایران به روسیه در چند سال اخیر رشد فزاینده ای داشته است و این کشور همسایه شمالی ما حجم زیادی از نبات تولیدی ایران را در طول سال خریداری و در بازارهای خود جهت فروش عرضه می کند .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کشور روسیه در گذشته با نام اتحاد جماهیر شوروی معروف بود و مجموعه کشورهای بسیاری را شامل می شد اما از اوایل دهه 90 میلادی با جدا شدن بعضی کشورها از این مجموعه و استقلال یافتن آنها به کشور کوچکتری به نام روسیه تغییر و تبدیل یافت .

این کشور حاشیه شمالی دریای خزر از طریق مرز آبی با ما تبادلات بازرگانی و تجاری دارد و محصولات بسیاری هم از ایران به روسیه و هم از روسیه به ایران رد و بدل می شود . بعد از فروپاشی نظام کمونیستی حاکم بر این کشور و تشکیل کشور روسیه روابط و مناسبات بهتری میان دو کشور ایران و روسیه به خصوص در بُعد سیاسی حاکم شد که تا کنون نیز این روند ادامه دارد .

بیشتر محصولاتی که از ایران به روسیه صادر می شود از نوع محصولات کشاورزی و مواد غذایی است که محصول نبات هم یکی از آنها است . با توجه به آب و هوای سردی که این کشور دارد نبات به لحاظ طبع گرم داشتن و همین طور شیرین بودن بسیار مورد توجه مردم این نواحی است که با داشتن برنامه های مدون و اساسی می توان حجم بیشتری از نبات ایران را به روسیه صادرات کرد .

صادرات نبات به روسیه

صادرات نبات به روسیه به جهت پهناور بودن و وسعتی که این کشور دارد می تواند به شکل گسترده تری انجام شود و با افزایش صادرات این محصول نقش پر رنگ تر  و حضور فعال تری در بازارهای این کشور داشت . با توجه به علاقه مردم روسیه به شیرینی جات ، محصول نبات می تواند یکی از انتخاب های برتر به منظور صادرات محصول ایرانی به این کشور باشد .

صادرات نبات به روسیه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما