نبات ثامن
خانه / نبات / صادرات انواع نبات با کیفیت ایران به روسیه

صادرات انواع نبات با کیفیت ایران به روسیه

صادرات انواع نبات با کیفیت ایران به روسیه در چند سال اخیر رشد فزاینده ای داشته است و این کشور همسایه شمالی ما حجم زیادی از نبات تولیدی ایران را در طول سال خریداری و در بازارهای خود جهت فروش عرضه می کند .

کشور روسیه در گذشته با نام اتحاد جماهیر شوروی معروف بود و مجموعه کشورهای بسیاری را شامل می شد اما از اوایل دهه ۹۰ میلادی با جدا شدن بعضی کشورها از این مجموعه و استقلال یافتن آنها به کشور کوچکتری به نام روسیه تغییر و تبدیل یافت .

این کشور حاشیه شمالی دریای خزر از طریق مرز آبی با ما تبادلات بازرگانی و تجاری دارد و محصولات بسیاری هم از ایران به روسیه و هم از روسیه به ایران رد و بدل می شود . بعد از فروپاشی نظام کمونیستی حاکم بر این کشور و تشکیل کشور روسیه روابط و مناسبات بهتری میان دو کشور ایران و روسیه به خصوص در بُعد سیاسی حاکم شد که تا کنون نیز این روند ادامه دارد .

بیشتر محصولاتی که از ایران به روسیه صادر می شود از نوع محصولات کشاورزی و مواد غذایی است که محصول نبات هم یکی از آنها است . با توجه به آب و هوای سردی که این کشور دارد نبات به لحاظ طبع گرم داشتن و همین طور شیرین بودن بسیار مورد توجه مردم این نواحی است که با داشتن برنامه های مدون و اساسی می توان حجم بیشتری از نبات ایران را به روسیه صادرات کرد .

صادرات نبات به روسیه

صادرات نبات به روسیه به جهت پهناور بودن و وسعتی که این کشور دارد می تواند به شکل گسترده تری انجام شود و با افزایش صادرات این محصول نقش پر رنگ تر  و حضور فعال تری در بازارهای این کشور داشت . با توجه به علاقه مردم روسیه به شیرینی جات ، محصول نبات می تواند یکی از انتخاب های برتر به منظور صادرات محصول ایرانی به این کشور باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید