صادرات انواع نبات به ترکیه

صادرات انواع نبات به ترکیه سود خوبی برای افراد در زمینه تجارت دارد . در میان انواع نبات هایی که توسط کارخانه های داخل تولید می شود شاخه نبات سفید فله بازار پر فروشی در ترکیه دارد و از مقاصد صادراتی خوب برای این محصول ایرانی است .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ترکیه روابط اقتصادی خوبی با ما داشته و دارد . از کالاهای ایرانی که مطلوب و مناسب برای صادرات به ترکیه می باشد ، نبات است ، مخصوصا نبات فله و آن هم از نوع شاخه سفید که در چند وقت اخیر میزان بالایی از این محصول توسط تاجران به ترکیه صادرات شده است .

صادرات نبات به عراق

عراق هم از کشورهایی است که بازار آن استقبال خوبی از نبات ایران دارد . بیشتر صادرات محصولات ایران به عراق از نوع اقلام خوراکی است . نبات هم از این دست محصولات است که فروش خوبی در عراق دارد . انواع مختلفی از نبات های شاخه و چوبی هم به صورت فله و هم بسته بندی به عراق صادرات می شود .

با توجه به اینکه کشور عراق از لحاظ اقتصادی نیازمند محصولات خارجی و کشورهای اطراف خود مانند ایران می باشد این بهترین فرصت برای تجّار و بازرگانان ایرانی است که با صادرات محصولات ایرانی هم چنین نبات بتوانند به چرخه اقتصاد و تولید کشور کمک کنند .

صادرات نبات به عراق

صادرات نبات به عمان

عمان از کشورهای همسایه ما در آن سوی مرزهای آبی در سواحل جنوبی خلیج فارس و دریای عمان می باشد . این کشور از نظر اقتصادی و ارزش پول ملی بسیار بالاتر و قوی تر از کشور ما است . نکته ای که در صادرات به عمان در بحث صادرات محصولات مختلف هم چنین نبات باید مد نظر داشت کیفیت هم در باب خود کالا و هم بسته بندی آن می باشد .

نوع نباتی که در عمان بازار خوبی دارد و قابل قبول است بیشتر نبات بسته بندی است . اگر هم قصد صادرات نبات فله را به عمان داریم باید نبات کیفیت بالایی داشته باشد و در کارتن های شیک و با ظاهری مناسب قرار گیرد .

صادرات نبات به عمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما