صادرات انواع نبات زعفرانی درجه یک به عمان

انواع نبات زعفرانی درجه یک نه تنها به کشورهایی که در مرزهای خاکی که در همجواری ما هستند صادرات می گردد بلکه به کشورهایی که در آن سوی مرزهای آبی ما نظیر عمان هستند نیز صادر می شود .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عمان از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است که بر خلاف بیشتر آنها که با ایران مناسبات دوستانه و خوبی ندارند همانند قطر روابط خوبی با ایران دارد . صادرات ایران به کشورهای خلیج فارس مانند عمان و قطر بیشتر از نوع محصولات غذایی و خوراکی می باشد که با توجه به اینکه این کشورها جزء کشورهایی هستند که مصرف کننده اند و در تولید محصولات مختلف از جمله مواد غذایی حرفی برای گفتن ندارند حجم این نوع محصولاتی که به کشورهای خود وارد می کنند بسیار بالاست .

کشور ما ایران نیز چون با عمان و قطر مرز آبی مشترک دارد و با آنها از لحاظ بعد مسافت فاصله چندانی ندارد این بهترین فرصت و امتیاز برای ماست تا محصولات تولیدی اعم از صنعتی و کشاورزی را به آنجا صادر کنیم ، ضمن اینکه اقتصاد این کشورها قوی بوده و ارزش پول ملی آنها بسیار بالاتر از ماست و می توانیم با صادرات محصولات گوناگون از جمله نبات زعفرانی درجه یک علاوه بر اینکه به قیمتی بیشتر از داخل ایران در آنجا بفروشیم و حاشیه سود خوبی هم کسب کنیم به داخل کشور نیز ارز آوری داشته و بتوانیم کشور را از بحران اقتصادی و تورمی که در آن قرار دارد خارج سازیم .

صادرات نبات زعفرانی درجه یک

نبات زعفرانی درجه یک از بهترین و مرغوب ترین نبات هایی است که در بازار وجود دارد و از آن دسته نبات هایی نیست که بر سر قیمت آن بشود چک و چانه زد . زیرا این نبات با توجه به اینکه از نوع زعفرانی بوده و درجه یک هم هست بیشتر برای موارد صادرات به کشورهای خارجی تولید می شود که کیفیت برای آنها مهم است و قیمت برای آنها اهمیتی ندارد .

صادرات نبات زعفرانی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما