نبات ثامن
خانه / نبات / صادرات انواع نبات زعفرانی درجه یک

صادرات انواع نبات زعفرانی درجه یک

انواع نبات زعفرانی درجه یک خواه از نوع نبات چوبی زعفرانی باشد یا از نوع نبات شاخه زعفرانی و یا از نوع نبات های زعفرانی دیگر مناسب ترین و بهترین گزینه از محصول نبات برای صادرات می باشد .

صادرات انواع نبات زعفرانی

نبات زعفرانی انواع مختلفی دارد که از لحاظ کیفیت و طعم در صدر نبات های موجود در بازار است و در صادرات نیز حرف اول را می زند .

علت اینکه نبات زعفرانی دارای رنگ و طعم برتر می باشد استفاده از گیاه زعفران است که ارزش و قیمت بالایی داشته و گران قیمت می باشد . هر چند خود گیاه زعفران نیز به کشورهای بسیاری صادرات می شود .

نبات زعفرانی از لحاظ کیفیت ، لِوِل بندی و انواع مختلفی دارد که نوع درجه یک آن به کشورهای پیشرفته و یا ثروتمند تر صادرات می گردد .

نبات زعفرانی دارای عطر و مزه بی نظیر می باشد که در کنار مصرف با نوشیدنی های گرم همچون چای این لذت دو چندان می شود و خستگی را رفع کرده و موجب سرحالی و نشاط می شود .

انواع نبات زعفرانی قالبا در بسته بندی های شیک و مجلسی تزئین شده و به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای خلیج فارس که بسیار طرف دار دارد صادرات می شود .

انواع نبات زعفرانی

همان طور که در بالا درباره ویژگی های کیفی و سطح بندی نبات زعفرانی توضیحات مختصری دادیم در این پارا گراف به انواع نبات زعفرانی از لحاظ شکل و ظاهر می پردازیم :

  1. نبات چوبی زعفرانی
  2. نبات شاخه زعفرانی
  3. پرده نبات زعفرانی
  4. تخته نبات زعفرانی
  5. کاسه نبات زعفرانی
  6. لقمه نبات زعفرانی

از شش موردی که نام بردیم سه مورد اول بهترین نبات زعفرانی مربوط به استان های اصفهان و مشهد می باشد که نبات چوبی و شاخه زعفرانی شان از نظر کیفیت نسبت به سایر نقاط برتر می باشد .

موارد ۴ تا ۶ هم از آن استان یزد است که در تولید تخته ، کاسه و لقمه نبات دست برتر را دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید