صادرات شاخه نبات سفید به ترکیه

صادرات شاخه نبات سفید به ترکیه مورد توجه بسیاری از تجّار و صادر کنندگان نبات بوده و هست . شاخه نبات سفید ایرانی از جمله محصولات نبات است که در بین شهروندان ترکیه بسیار محبوب و پر طرف دار می باشد و بازار داغ و مناسبی برای صادرات شاخه نبات سفید با کیفیت ایرانی ، این کشور محسوب می شود .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات شاخه نبات سفید

شاخه نبات سفید در میان انواع نباتی که در بازار وجود دارد و توسط کارخانجات نبات تولید می شود از گزینه های صادراتی محسوب می گردد .

شاخه نبات سفید همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم علاوه بر ترکیه به کشورهای دیگری که در همسایگی و مجاورت آبی و خاکی ما هستند صادرات می گردد .

شاید باور کردنی نباشد که شاخه نبات سفید حجم بالا و انبوهی از صادرات نبات کشور را در سیطره خود دارد و بعضی تاجران ، شاخه نبات سفید را در هر خریدی که داشته اند به صورت مستمر و با فاصله زمانی کوتاه مدت کمتر از یک ماه تا 50 تُن هم سفارش داده اند .

صادرات شاخه نبات سفید ، هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله می باشد که البته صادرات شاخه نبات سفید فله بیشتر متداول و مرسوم است چون کشورهایی که جزء مقاصد صادراتی شاخه نبات سفید هستند شکل فله این محصول را پسندیده و خواهانند .

نکته ای که در باب صادرات شاخه نبات سفید باید به آن توجه داشت این است که شکنندگی و خرد شوندگی این محصول بالاست و باید دقت و احتیاط کافی از زمان بارگیری ، حمل به مقصد و تخلیه آن در نظر گرفت شود .

صادرات شاخه نبات سفید

شاخه نبات سفید

شاخه نبات سفید نیازی به توضیح بیشتر در باب اینکه چه نوع نباتی است ندارد ولی شاید خالی از لطف هم نباشد که این نوع شاخه نبات را با نام های دیگری همچون شاخه نبات ساده یا شاخه نبات معمولی هم می شناسند .

شاخه نبات سفید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما