نبات ثامن
خانه / نبات / صادرات نبات ایران به ترکیه

صادرات نبات ایران به ترکیه

صادرات نبات ایران به ترکیه رشد فزاینده ای دارد . در سال جاری حتی افرادی هم که سابقه کار تجاری نداشته اند اقدام به صادرات نبات به ترکیه کرده اند . نبات ایران از محصولاتی است که در بازار ترکیه فروش خوبی دارد و با توجه به این ظرفیت موجود و فرصت پدید آمده می توان حداکثر بهره را داشت . صادرات نبات ایران به ترکیه می تواند به وضعیت بوجود آمده در اقتصاد ایران کمک شایانی کند و به سهم خود بهبود بخشد . صادرات نبات ایران به ترکیه بیشتر به صورت فله و از نوع شاخه سفید می باشد .

صادرات انواع نبات چوبی

در بین نبات های ایران که به کشورهای مختلف صادرات می شود نبات چوبی هم سهم بسزایی دارد . نبات چوبی به لحاظ طعم و رنگ متنوع ترین محصول نبات است . این تنوع حتی در اندازه ، وزن و حتی بسته بندی نبات چوبی هم مشهود است . نبات چوبی ایران هم به شکل فله و هم بسته بندی به اقصی نقاط جهان صادرات می شود .

کشورهایی که در همسایگی شرقی و غربی ما هستند نظیر ترکیه ، عراق و افغانستان بیشتر سفارشی که از نبات چوبی ما دارند از نوع فله است . کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مانند قطر ، عمان و امارات متقاضی نبات چوبی بسته بندی شده ایران می باشند . مشاهده کردیم محصول نبات چه از نوع چوبی یا شاخه ، فله یا بسته بندی چه ظرفیت و پتانسیل بالایی در مبحث صادرات دارد .

صادرات نبات بسته بندی درجه یک به عمان

نبات بسته بندی درجه یک فروش خوبی در عمان این کشور عربی که همسایه ما در حاشیه دریای عمان است دارد . با توجه به شرایط اقتصادی خوب و ارزش پول بالایی که این کشور دارد ، بهترین مقصد صادراتی محصولات ایرانی هم چنین نبات می باشد . عمان نبات بسته بندی شده با کیفیت درجه یک را می پسندد و از اینکه فکر کنیم با صادرات نبات بی کیفیت می توانیم فروش خوبی را داشته باشیم امری محال است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید