نبات ثامن
خانه / نبات / صادرات نبات به ترکیه

صادرات نبات به ترکیه

صادرات نبات به ترکیه یکی از راه های مناسب برای کمک به اقتصاد کشور در شرایطی است که وضعیت تورمی و کاهش ارزش پول ملی وجود دارد . تاجران و بازرگانان می توانند با صادرات نبات به ترکیه که از محصولات سود آور است به بهبود بخشیدن و سامان دادن وضعیتی که اقتصاد داخل به آن دچار است نقشی موثر ایفا کنند . صادرات نبات نه تنها به ترکیه بلکه سایر کشورهای همسایگی ما و حتی دورتر نیز می تواند انجام شود تا به چرخه اقتصاد کشور کمک کند .

صادرات نبات زعفرانی

نبات زعفرانی از نبات هایی است که می توان از آن در مبحث صادرات حساب ویژه ای باز کرد . نبات زعفرانی هم به شکل فله و هم بسته بندی می تواند صادر شود کما اینکه در حال حاضر این کار انجام می شود . نبات زعفرانی درجه یک به صورت بسته بندی در بازارهای خارجی بسیار پر طرفدار و پر فروش می باشد لذا به افرادی که قصد صادرات نبات ، چه از نوع زعفرانی و چه غیر آن را دارند پیشنهاد می شود بسته بندی زیبا و شکیل را در اولویت قرار دهند زیرا تاثیر بسزایی در افزایش میزان فروش و جلب اعتماد مشتری و حتی اعتبار شخص صادر کننده دارد .

قیمت نبات ۱۰ کیلویی

نبات شاخه فله چه از نوع زعفرانی و چه از نوع سفید در کارتن های ۱۰ کیلویی به بازار عرضه می شود . بنا بر این منظور از قیمت نبات ۱۰ کیلویی همان قیمت نبات شاخه سفید یا زعفرانی در کارتن های ۱۰ کیلو می باشد . خریداران این نوع نبات معمولا آن را به صورت عمده خریداری می کنند به همین منظور در پی اطلاع از آخرین قیمت آن هستند . قیمت نبات ۱۰ کیلویی تابع نوسانات اقتصاد و بازار است و با توجه به شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور دارد باید به صورت مستمر و روزانه از آخرین قیمت آن مطلع شد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید