صادرات نبات به عمان

صادرات نبات به عمان به دلیل ارزش بالای واحد پولی این کشور بسیاری از افراد غیر تاجر را نیز بر آن داشته تا در این زمینه اقداماتی را انجام دهند . افرادی که در زمینه صادرات نبات به عمان تخصص و تجربه خاصی را ندارند ذکر این نکته به آنها لازم است که در عمان کیفیت بالای نبات حرف اول و آخر را در فروش خوب این محصول می زند بنا بر این به دنبال نبات های معمولی و درجه پایین نباشید و نبات درجه یک و به خصوص نوع بسته بندی شده بازار پر تقاضایی در این کشور دارد .

صادرات نبات شاخه سفید ایران

نبات شاخه سفید ایران به کشورهای مختلفی از جمله افغانستان ، ترکیه و عراق صادرات می شود . بیشتر نبات شاخه سفیدی که به این کشورها صادر می گردد از نوع فله می باشد به خصوص بازارهای ترکیه و افغانستان که سفارش و تقاضای بالایی برای شاخه نبات سفید ایرانی دارند .

نوع بسته بندی نبات شاخه سفید هم که از لحاظ کیفیت در سطح بالاتری از فله آن است مشتریان مخصوص به خود را دارد و به مقاصد کشورهایی همچون عمان ، قطر و امارات صادر می شود چون مردم آنها این سبک و سیاق نبات شاخه سفید را می پسندند و به کارشان می آید .

بسیاری از تجار و بازرگانان خارجی نیز از کشورهایی مانند افغانستان برای خرید شاخه نبات سفید به ایران سفر می کنند و با حضور در کارخانه های تولید نبات که معمولا در مشهد و اصفهان با قیمت مناسب تر عرضه می شود اقدام به عقد قرار داد و خرید شاخه نبات با مقادیر تُناژ می نمایند .

صادرات نبات شاخه سفید ایران

قیمت نبات چوبی صادراتی

قیمت نبات چوبی صادراتی به دلیل کیفیت بالاتر نسبت به سایر نبات های چوبی گران تر می باشد . قیمت نبات چوبی صادراتی را می توان از نمایندگی های فروش نبات جویا شد . قیمت نبات چوبی صادراتی بر طبق نرخ روز نبات محاسبه و تعیین می گردد .

قیمت نبات چوبی صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما