صادرات نبات سفید به عراق

صادرات نبات سفید به عراق از نوع نبات شاخه و نبات چوبی و بیشتر به صورت فله می باشد . عراق از مقاصد صادراتی بسیاری از محصولات ایران است . نبات ایران هم از کالاهایی است که طرف داران بسیاری در عراق دارد . از بین نبات هایی که به عراق صادرات می شود نبات سفید شاخه فله دارای بیشترین سهم است ،

هر چند نبات های دیگر هم به بازارهای عراق ارسال می گردد ولی نسبت به نبات سفید شاخه فله با حجم و اندازه کمتری است . با توجه به مرزهای زیادی که کشور عراق با ما دارد از مبادی مختلف می توان نبات را به این کشور صادر کرد . هم چنین منطقه کردستان عراق که در شمال این کشور و هم مرز با کردستان ایران و آذربایجان غربی است از مقاصد دیگر صادرات نبات به این کشور می باشد .

خرید نبات شاخه سفید اصل

منظور از نبات شاخه سفید اصل ، نوع کیفیت نبات به لحاظ درجه یک بودن می باشد . قیمت این نوع نبات نسبت به نبات های شاخه سفید معمولی ( کیفیت پایین ) بیشتر است و بعضی خریداران نبات هستند که کیفیت نبات برایشان اولویت داشته و مهمتر از قیمت آن است .

نبات شاخه سفید اصل اگر فله باشد و به صورت عمده برای خریدار این محصول با قیمت کمتری تمام خواهد شد . خرید نبات شاخه سفید اصل از تمامی نمایندگی های فروش نبات هم در اقصی نقاط شهرها و هم فضای مجازی امکان پذیر می باشد .

خرید نبات شاخه سفید اصل

خرید نبات طعم دار گیاهی

نبات طعم دار گیاهی با طعم و رنگ های مختلف که به خاطر نوع خاص گیاه آن است تولید و در بازار جهت فروش توزیع می گردد . نبات طعم دار گیاهی هم به شکل فله و هم بسته بندی در بازار وجود دارد و خریداران این محصول با توجه به نیازشان از هر کدام ، نبات گیاهی را سفارش داده و خریداری می کنند .

خرید نبات طعم دار گیاهی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما