نبات ثامن
خانه / نبات / فروشگاه نبات با کیفیت اصفهان

فروشگاه نبات با کیفیت اصفهان

فروشگاه نبات با کیفیت اصفهان انواع مختلف این محصول را با قیمتی مناسب به خریداران نبات عرضه می کند . اصفهان در کنار تولید محصولی مانند گز که با کیفیت بالایی آن را تولید می کند در نبات هم این گونه است . مراکز و فروشگاه های بسیاری هم در اصفهان و هم شهرهای دیگر کشور وجود دارند که نبات تولید شده با کیفیت این استان را به مشتریان می فروشند .

کیفیت نبات اصفهان با توجه به درجه بندی های گوناگون با نرخ های مختلفی قیمت گذاری می شود . نبات اصفهان هم به صورت فله و هم بسته بندی در فروشگاه ها موجود است و نوع فله آن بدلیل قیمت ارزان تر کیفیت پایین تری هم دارد .

فروش نبات شاخه ای فله

فروش نبات شاخه ای فله بیشتر به صورت عمده انجام می شود . نبات شاخه ای فله در ۳ نوع سفید ، زرد و زعفرانی در کارخانه ها و کارگاه های نبات سازی تولید می شود . نبات شاخه ای فله با توجه به کیفیت مواد اولیه آن با قیمت های متفاوتی در بازار به فروش می رود .

فروش نبات شاخه ای فله نه تنها در بازار داخل بلکه در کشورهای همسایه ما نیز با حجم زیادی انجام می گیرد . نبات شاخه ای فله اگر از نوع زرد و سفید باشد در کارتن های ۱۰ کیلویی و اگر از نوع زعفرانی مخصوص باشد در کارتن هایی به وزن ۵ کیلو جهت فروش عرضه می گردد .

فروش نبات در ترکیه

ترکیه از بازارهای خوب صادراتی نبات ایران است . در بین طیف گسترده نبات هایی که تولید می شود نبات شاخه سفید آن هم از نوع فله اش فروش بالایی در ترکیه دارد . برای افرادی که قصد صادرات به ترکیه را دارند و نمی دانند کدام محصول را انتخاب کنند نبات و مخصوصا نبات شاخه سفید فله گزینه مناسبی است و به آنها پیشنهاد می گردد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات در آن با قیمت مناسب و ارزان به خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید