فروشگاه نبات در شهر تهران

فروشگاه نبات در شهر تهران هم به شیوه حضوری و هم غیر حضوری فعالیت دارد . در روش حضوری می بایست جا و مکان مشخص برای استقرار فروشگاه نبات چه در شهر تهران و چه در شهرهای دیگر انتخاب شود تا خریداران نبات به آنجا مراجعه کنند و معمولا با ایجاد نه یک فروشگاه نبات بلکه چند فروشگاه نبات این کار انجام می شود تا خریداران نبات که در نقاط مختلف ساکن هستند دسترسی راحت و بدون درد سر به آنها داشته باشند . این فروشگاه ها معمولا در نقاط پر تردد و پر رفت و آمد شهرها ایجاد می شوند .

در روش غیر حضوری هم فروشگاه های نبات وجود دارند که بعضی از آنها به خرده فروشی نبات می پردازند و بعضی دیگر هم به فروش عمده نبات فعالیت دارند که خریداران نبات از هر دسته باید به آن فروشگاه مراجعه نمایند . سیستم سایت های فروش عمده نبات با سیستم سایت های خرده فروشی نبات متفاوت است .

سایت هایی که به کار خرده فروشی نبات می پردازند معمولا محصولات دیگری را نیز جهت فروش عرضه می کنند و در کنار فروش این محصولات ، فروش نبات را نیز به شکل خرده و جزئی انجام می دهند و با ایجاد درگاه پرداخت آنلاین مشتری باید ابتدا مبلغ نبات را پرداخت کرده و آن را خریداری کند . در این روش ارتباط خریدار با فروشنده به صورت زنده و تماس تلفنی نیست که با هم ، راجع به خرید نبات صحبت کنند و صرفا از طریق وب سایت است .

اما سایت های فروش عمده نبات روش و سیستمی متفاوتی دارد و خریدار عمده نبات می بایست تماس تلفنی و ارتباط کلامی با فروشنده نبات داشته باشد و در مواقعی که لازم است قرار دادی بین آنها منعقد گردد نیاز به مراجعه حضوری خریدار نبات است . هم چنین سایت های عمده فروشی نبات ، نبات و محصولات مرتبط با آن را عرضه می کنند و تنوع گسترده محصولی مانند سایت های خرده فروشی نبات ندارند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما