نبات ثامن
خانه / نبات / فروش انواع نبات در بازار ترکیه

فروش انواع نبات در بازار ترکیه

انواع نبات در بازار ترکیه با قیمت خوبی به فروش می رود و تولید کنندگان و تاجران ما می توانند با مد نظر داشتن ظرفیت های صادراتی بی نظیر محصول نبات نه تنها به کشور ترکیه بلکه سایر کشورهای اطراف مان این کالا را صادر کنند .

کشور ترکیه که در همسایگی شمال غربی ایران قرار دارد در دوره امپراطوری عثمانی که بر این کشور حکم رانی می کرد و همزمان با حکومت صفویان بر ایران بود روابط دوستانه چندان خوبی با ما نداشت ولی در دوره رضا خان پهلوی و عصر ظهور آتا ترک مناسبات سیاسی این دو کشور بسیار تقویت شد .

در چند سال گذشته تا کنون نیز از نظر اقتصادی روابط خوبی میان این دو کشور حاکم بوده است و اجناس بسیاری از این کشور به خصوص در بحث البسه و پوشاک وارد کشور شده و می شود .

از ایران نیز کالاهای بسیاری به ویژه در زمینه محصولات خوراکی به این کشور صادر می شود و محصول نبات هم یکی از آنها است که فروش خوبی در این کشور دارد و حجم زیادی از انواع مختلف نبات توسط تجّار و بازرگانان ایرانی به بازارهای ترکیه صادر می گردد .

با توجه به اینکه ترکیه کشوری آسیایی – اروپایی است می توان از این کشور به عنوان دروازه ورود به اروپا نیز نام برد و نبات را از طریق این کشور به قاره اروپا و کشورهای تابع آن نیز صادر کرد و در بازارهای آنها به فروش رساند .

فروش نبات در ترکیه

در چند سال اخیر که وضعیت اقتصادی ما رو به وخامت گذاشته و ارزش پول ملی کاهش یافت بسیاری از هم وطنان به کشور ترکیه مهاجرت کردند و در آنجا اقامت گُزیدند که این عزیزان می توانند از این فرصت استفاده کرده و محصولات مختلف هم چنین نبات را که در کشور ما تولید می شود در آنجا به فروش رسانیده و با تجارت این محصول کسب درآمد سرشار کنند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات در آن با قیمت مناسب و ارزان به خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید