نبات ثامن
خانه / نبات / فروش نبات در ترکیه

فروش نبات در ترکیه

فروش نبات در ترکیه این کشور همسایه شمال غربی ما بازار خوب و پر تقاضایی دارد . البته این به نوع نبات نیز مرتبط می شود . طبق آخرین آمار بیشترین نباتی که به ترکیه صادرات شده و در حال حاضر نیز صورت می گیرد نبات شاخه سفید فله در کارتن هایی به وزن ۱۰ کیلو گرم است .

نکته ای که در باب فروش نبات در ترکیه و حضور در بازار این کشور باید مد نظر داشت گواهی سیب سلامت و اخذ گواهی ها و مجوزهای لازم از وزارت صَمت جهت صادرات نبات شاخه سفید فله به کشور ترکیه می باشد زیرا اگر این امر صورت نگیرد یا از ورود محصول به ترکیه جلوگیری می شود و یا مالیات های سنگین بر آن بسته می شود .

فروش اینترنتی نبات شاخه سفید

چند سالی است که فروش محصولات به سبک و سیاق اینترنتی در کشور رواج پیدا کرده و فروشگاه های بسیاری به شکل خرده فروشی که محصولات مختلف را به خریداران عرضه می کنند در فضای مجازی بوجود آمده است .

این فروشگاه ها مانند دیجی کالا ، کار فروش نبات را نیز انجام می دهند اما همان طور که توضیح دادیم به صورت جزئی یا خرده فروشی نبات ، بنا بر این افرادی که به مقدار مصرف مورد نیاز خود قصد خرید نبات شاخه سفید و یا هر نبات دیگری را دارند می توانند به این نوع فروشگاه ها مراجعه کنند .

بعضی سایت ها نیز به تازگی پدید آمده و مدت زیادی از تاسیس آنها نمی گذرد و به صورت خاص و تک محصولی به فروش عمده کالاهای مختلف که یکی از آنها نبات است می پردازند که البته به عنوان واحد فروش کارخانه ها یا کارگاه های نبات سازی در فضای مجازی فعالیت دارند و فروش اینترنتی نبات شاخه سفید یا هر نوع نبات دیگری را به شکل عمده انجام می دهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات در آن با قیمت مناسب و ارزان به خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید