نبات ثامن
خانه / نبات / نبات چوبی / زعفرانی / فروش نبات چوبی زعفرانی به قیمت ارزان

فروش نبات چوبی زعفرانی به قیمت ارزان

نبات چوبی زعفرانی به قیمت ارزان توسط فروشگاه های اصلی نبات که در مناطق مختلف کشور فعالیت دارند به خریداران نبات چوبی در هر کجا که باشند عرضه و توزیع می گردد .

نبات چوبی انواع مختلفی از لحاظ طعم و رنگ دارد که نبات چوبی زعفرانی هم یکی از آنها است . در تهیه و ساخت نبات چوبی زعفرانی از عصاره و رنگ زعفران به عنوان پایه اصلی برای طعم و رنگ دادن به نبات چوبی استفاده می گردد .

زعفرانی که در ساخت نبات چوبی بکار می رود باعث می شود که رنگ و طعم بی نظیری پیدا کند و خاصیت نبات چوبی دو چندان شود . به همین علت است که نبات چوبی زعفرانی طرفداران و خریداران بسیاری دارد و در طول روز حجم زیادی از آن در بازار نبات مبادله و خرید و فروش می شود .

نبات چوبی زعفرانی هم در شکل فله و هم بسته بندی با برندهای مختلف در بازار یافت می شود . شکل فله نبات زعفرانی که بیشتر در کارتن هایی به وزن ۵ ، ۸ و ۱۰ کیلو گرمی موجود است و نبات چوبی زعفرانی بسته بندی هم در مدل های مختلفی مثل کادوئی و کاور دار تک نفره  وجود دارد .

نبات چوبی زعفرانی به قیمت ارزان درصد کمتری از زعفران را در خود دارد و بیشتر به صورت فله به فروش می رود .

فروش نبات چوبی زعفرانی

نبات چوبی زعفرانی فروش خوبی در بازار نبات دارد . نبات چوبی زعفرانی از نظر میزان و دُز زعفران و جنس چوب آن دارای سطح بندی مختلفی است و بر مبنای قیمتی که از کمترین تا بیشترین دارد کیفیتش را مشخص می سازد .

نبات چوبی زعفرانی فله و هم بسته بندی نه تنها در بازار داخل فروش خوبی دارد بلکه در بازارهای کشورهای هم مرز با ما و حتی دورتر نیز تقاضای زیادی برای خرید دارد و خوراک صادرات می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی نبات

خرید اینترنتی نبات شاخه سفید

خرید اینترنتی نبات شاخه سفید برای تاجرانی که به صورت عمده محصول را خریداری می …

دیدگاهتان را بنویسید