نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / سفید / قيمت نبات شاخه سفید

قيمت نبات شاخه سفید

قیمت نبات شاخه سفید ارزان تر از نبات های دیگر می باشد . علت ارزان بودن قیمت نبات شاخه سفید نسبت به سایر نبات ها در درجه اول راحت و زمان بر نبودن روال تولید آن و هم چنین بکار گرفته نشدن هیچ گونه رنگ و عصاره خاصی در ساخت آن است .

قیمت نبات شاخه سفید بر پایه قیمت روز نبات و سایر هزینه های مرتبط با تولید آن محاسبه و تعیین می شود . حتی اندازه بلورهای نبات شاخه سفید در قیمت آن تاثیر گذار است بدین ترتیب که هر چقدر اندازه بلورها ریز تر قیمت نبات شاخه سفید بیشتر و بالعکس .

قیمت نبات زعفرانی شاخه ای

قیمت نبات زعفرانی شاخه ای در مقایسه با قیمت نبات شاخه سفید بیشتر است . دلیل اینکه نبات زعفرانی شاخه ای قیمت بالاتری نسبت به نبات شاخه سفید و حتی نبات شاخه زرد دارد استفاده از رنگ و عصاره زعفران اصل در تولید این نوع نبات شاخه است . استفاده از زعفران نه تنها در نبات شاخه بلکه نبات های دیگر مانند نبات چوبی هم در بیشتر بودن قیمت آن تاثیر گذار است .

قیمت نبات زعفرانی شاخه ای اگر به صورت فله باشد ارزان تر از نوع بسته بندی شده آن است . هر چه میزان درصد زعفران در تولید نبات شاخه ای افزایش یابد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت . در میان نبات های شاخه ای زعفرانی ، نبات شاخه زعفرانی مخصوص گران ترین نوع آن است .  

قيمت نبات شاخه زرد

قیمت نبات شاخه زرد هم رده نبات شاخه سفید و ارزان تر از نبات شاخه زعفرانی است . در تولید نبات شاخه زرد ممکن است هم از رنگ ( اعم از رنگ مجاز و یا غیر مجاز خوراکی ) و هم از زعفران به صورت جزئی و کم یا ترکیبی از هر دو استفاده شود . نبات شاخه زرد فله در کارتن های ۱۰ کیلویی به خریداران این محصول عرضه می گردد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید