نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت انواع نبات در تهران

قیمت انواع نبات در تهران

قیمت انواع نبات در تهران با توجه به اینکه در کدام یک از مناطق آن به فروش رود متفاوت می باشد . نبات های با درجه کیفی پایین تر که قیمتی کمتری هم دارند در نقاطی از تهران که قشر ضعیف تر جامعه در آنجا ساکن هستند و نبات با کیفیت و طعم برتر در مناطقی که قشر با درآمد بالاتر جامعه در آن مستقر می باشند فروش های بیشتری دارند .

قیمت انواع نبات چوبی فله

قیمت انواع نبات چوبی فله با توجه به درجه کیفی مواد اولیه بکار رفته در تولید آن متفاوت می باشد . برای مثال اگر ترکیبات موجود در نبات چوبی فله ، رنگ و عصاره اصل زعفران باشد قیمت بالاتری در مقایسه با زمانی دارد که رنگ های مصنوعی و مجاز خوراکی در آن استفاده شده باشد . در بازار انواع مختلفی از نبات های چوبی فله موجود اند که با قیمت های مختلفی به فروش میروند . از عوامل دیگر موثر در قیمت نبات چوبی فله جنس و کیفیت چوب این نوع نبات نیز هست که هر چه چوب مرغوب تری باشد باعث افزایش قیمت نبات چوبی می شود و هر چقدر کیفیت چوب نبات پایین تر باعث کاهش قیمت نبات چوبی می گردد .

قیمت خرده نبات زعفرانی

قیمت خرده نبات زعفرانی هم به صورت عمده و هم جزئی به خریداران این محصول اعلام می گردد . قیمت عمده این محصول توسط نمایندگی های فعالی که در زمینه فروش نبات هستند به خریداران عمده خرده نبات ابلاغ می شود . قیمت جزئی آن هم یا بر روی بسته یا کارتن وجود دارد و یا توسط عوامل فروشی که در نقاط مختلف قرار دارند بر طبق عرف آن مناطق مشخص می گردد . خرده نبات به دلیل شکل خرده و تکه شده ای که دارد بسیار محبوب و پر طرف دار در میان خریداران نبات است و به خصوص نوع زعفرانی آن که میزان فروش بالایی در بازار نبات دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید