قیمت انواع نبات در تهران

قیمت انواع نبات در تهران با توجه به اینکه در کدام یک از مناطق آن به فروش رود متفاوت می باشد . نبات های با درجه کیفی پایین تر که قیمتی کمتری هم دارند در نقاطی از تهران که قشر ضعیف تر جامعه در آنجا ساکن هستند و نبات با کیفیت و طعم برتر در مناطقی که قشر با درآمد بالاتر جامعه در آن مستقر می باشند فروش های بیشتری دارند .

قیمت انواع نبات چوبی فله

قیمت انواع نبات چوبی فله با توجه به درجه کیفی مواد اولیه بکار رفته در تولید آن متفاوت می باشد . برای مثال اگر ترکیبات موجود در نبات چوبی فله ، رنگ و عصاره اصل زعفران باشد قیمت بالاتری در مقایسه با زمانی دارد که رنگ های مصنوعی و مجاز خوراکی در آن استفاده شده باشد . در بازار انواع مختلفی از نبات های چوبی فله موجود اند که با قیمت های مختلفی به فروش میروند . از عوامل دیگر موثر در قیمت نبات چوبی فله جنس و کیفیت چوب این نوع نبات نیز هست که هر چه چوب مرغوب تری باشد باعث افزایش قیمت نبات چوبی می شود و هر چقدر کیفیت چوب نبات پایین تر باعث کاهش قیمت نبات چوبی می گردد .

قیمت انواع نبات چوبی فله

قیمت خرده نبات زعفرانی

قیمت خرده نبات زعفرانی هم به صورت عمده و هم جزئی به خریداران این محصول اعلام می گردد . قیمت عمده این محصول توسط نمایندگی های فعالی که در زمینه فروش نبات هستند به خریداران عمده خرده نبات ابلاغ می شود . قیمت جزئی آن هم یا بر روی بسته یا کارتن وجود دارد و یا توسط عوامل فروشی که در نقاط مختلف قرار دارند بر طبق عرف آن مناطق مشخص می گردد . خرده نبات به دلیل شکل خرده و تکه شده ای که دارد بسیار محبوب و پر طرف دار در میان خریداران نبات است و به خصوص نوع زعفرانی آن که میزان فروش بالایی در بازار نبات دارد .

قیمت خرده نبات زعفرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما