نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / زرد / قیمت انواع نبات زرد در تهران

قیمت انواع نبات زرد در تهران

قیمت انواع نبات زرد در تهران حداقل یکبار در طول روز باید توسط خریداران این محصول استعلام شود . قیمت انواع نبات زرد دارای نوسان است و با توجه به شرایطی که اقتصاد کشور با تورم دست و پنجه نرم می کند مانند دیگر محصولات دارای تلاطم و دگرگونی است .

نبات زرد را باید همان نبات زعفرانی در لفظ زبانی بعضی افراد و مردم دانست که گاهی این کلمه را بکار می برند ، هر چند در بیشتر مواقع منظور از نبات زرد ، نباتی است که با رنگ های زرد مجاز و یا غیر مجاز خوراکی رنگ دهی شده است و در بازار هم دیده ایم .

نبات زرد با کیفیت های مختلفی تولید می شود . اگر نبات زرد با رنگ و عصاره اصل زعفران باشد دارای کیفیت بالا و قیمت بیشتری است ولی اگر با رنگ هایی غیر از  زعفران اصل و با رنگ های خوراکی تولید شود کیفیت پایین تر و به نسبت آن قیمت کمتری هم دارد . نبات زرد ، هم نوع بسته بندی دارد و هم نوع فله و با قیمت های متفاوتی در نقاط مختلف به فروش می رود .

در میان فروشندگان نبات ، نبات زرد همان نباتی است که با رنگ های اعم از مجاز و غیر مجاز خوراکی تولید شده است و با نبات زعفرانی تفاوت دارد . نبات زرد را اگر از دیدگاه فروشندگان نبات نگاه کنیم نبات با کیفیت و مناسبی نیست ولی به دلیل قیمت ارزان و رنگی دلپذیر و گیرا مورد پسند و خرید بسیاری از عموم مردم می باشد .

توصیه ای که به مردم در مورد خرید این محصول می شود این است که لااقل آن را از جایی خریداری کنند که می شناسند و از هر جایی این محصول را نخرند زیرا کارگاه های غیر مجاز بسیاری وجود دارند که این محصول را  با کیفیت بسیار پایین و در شرایط نامطلوب تولید می کنند که حداقل های بهداشت را هم ندارند . نبات زرد هم در نوع شاخه و هم در نوع چوبی تولید می شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید