نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت انواع نبات چوبی

قیمت انواع نبات چوبی

قیمت انواع نبات چوبی با توجه به کیفیت مواد اولیه ای که در تولید آن بکار رفته ، نوع بسته بندی نبات چوبی و نوسانات قیمت ها در بازار نبات بستگی دارد . در میان انواع نبات چوبی که در بازار هست نبات چوبی زعفرانی اصل بیشترین قیمت و نبات چوبی سفید ارزان ترین قیمت را دارد . اگر نبات چوبی چه به صورت فله و چه به صورت بسته بندی ، فرقی نمی کند ، با حجم و مقدار زیاد یعنی عمده خریداری شود ، قیمتش ارزان تر از زمانی تمام می شود که به صورت خرید جزئی یا خرده باشد .

قیمت نبات شاخه ای زعفرانی

نبات شاخه ای در انواع مختلف نبات شاخه ای سفید ، نبات شاخه ای زرد و نبات شاخه ای زعفرانی تولید می شود و خود نبات شاخه ای زعفرانی در دو نوع نبات شاخه ای زعفرانی ساده و نبات شاخه ای زعفرانی مخصوص یا ویژه می باشد که نوع زعفرانی مخصوص به دلیل کیفیت برتر گران تر از نوع زعفرانی ساده است .

و در میان همه نبات های شاخه باز هم نبات شاخه ای زعفرانی مخصوص ، هم از لحاظ مرغوبیت و هم قیمت بالاتر از بقیه است و در کارتن های ۵ کیلو گرمی تولید و به خریداران نبات عرضه می شود . قیمت نبات شاخه ای زعفرانی از طریق سایت های عمده فروشی نبات قابل استعلام است .

قیمت نبات تخته ای فله

نبات تخته ای یا تخته نبات یکی دیگر از انواع نبات است و بدلیل سطح صافی که دارد به این اسم نام گذاری شده و در دو نوع ساده و زعفرانی در بازار نبات موجود می باشد . این نبات در طی مراحل تولید نبات شاخه در کف پاتیل نبات تشکیل می شود و پس از فرآیند خشک شدن نبات ، از ظرف مخصوص نبات که همان پاتیل است جدا سازی و به اندازه های کوچکتر تقسیم و در داخل کارتن های مربوطه قرار داده می شود که به آن نبات تخته ای فله گویند و قیمت آن کمی از نبات شاخه ارزان تر است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید