قیمت خرید نبات دسته دار

خرید نبات دسته دار به قیمت ارزان توسط نمایندگی های عمده فروشی که بیشتر آنها در میادین میوه و تره بار مستقر هستند و وظیفه توزیع و پخش نبات دسته دار را بر عهده دارند امکان پذیر می باشد .

قیمت نبات دسته دار

نبات دسته دار همان نبات با دسته چوبی (نبات چوبی) یا نبات با دسته پلاستیکی (نبات نی دار ) است که در بازار به این نام نیز شناخته می شود .

نبات دسته دار انواع مختلفی دارد و با توجه به کیفیت رنگ و طعمش تعیین قیمت می شود . نبات دسته دار سفید (معمولی یا ساده ) که بدون رنگ و طعم خاصی است و ارزان ترین قیمت را دارد . نوع دیگر نبات دسته دار ، نبات دسته دار زرد است که فقط صرف رنگ زردی است که دارد و طعم مشخصی ندارد . نبات دسته دار زعفرانی که دارای رنگ و طعم زعفران است و عصاره زعفران موجود در آن ممکن است خالص بوده یا با رنگ ترکیب شده باشد که در این حالت دارای درجه بندی های مختلفی مانند : نبات دسته دار زعفرانی ساده ، نبات دسته دار زعفرانی پر زعفران دار و نبات دسته دار زعفرانی مخصوص (زعفران پاش) می باشد و دارای قیمت های متفاوتی است ولی در مقایسه با نبات دسته دار سفید و نبات دسته دار زرد رِنج قیمتی بالاتری دارد .

قیمت نبات دسته دار

موارد استفاده از نبات دسته دار

نبات دسته دار به دلیل استفاده از دسته ، خواه چوبی باشد ، خواه  دسته پلاستیکی  میزان مصرف و سفارش بسیاری دارد .

از جاهایی که می توان به میزان تقاضای بالای آن اشاره کرد عبارتند از : رستوران ها ، سفره خانه های سنتی ، کافی شاپ ها ، قهوه خانه ها ، چای خانه ها ، مجالس مختلف جشن و عزاداری ، گرد همایی ها و سمینارها ، اداره ها مجموعه هایی هستند که خرید زیادی از محصول نبات دسته دار دارند .

موارد استفاده از نبات دسته دار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما