نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت خرید نبات دسته دار

قیمت خرید نبات دسته دار

خرید نبات دسته دار به قیمت ارزان توسط نمایندگی های عمده فروشی که بیشتر آنها در میادین میوه و تره بار مستقر هستند و وظیفه توزیع و پخش نبات دسته دار را بر عهده دارند امکان پذیر می باشد .

قیمت نبات دسته دار

نبات دسته دار همان نبات با دسته چوبی (نبات چوبی) یا نبات با دسته پلاستیکی (نبات نی دار ) است که در بازار به این نام نیز شناخته می شود .

نبات دسته دار انواع مختلفی دارد و با توجه به کیفیت رنگ و طعمش تعیین قیمت می شود . نبات دسته دار سفید (معمولی یا ساده ) که بدون رنگ و طعم خاصی است و ارزان ترین قیمت را دارد . نوع دیگر نبات دسته دار ، نبات دسته دار زرد است که فقط صرف رنگ زردی است که دارد و طعم مشخصی ندارد . نبات دسته دار زعفرانی که دارای رنگ و طعم زعفران است و عصاره زعفران موجود در آن ممکن است خالص بوده یا با رنگ ترکیب شده باشد که در این حالت دارای درجه بندی های مختلفی مانند : نبات دسته دار زعفرانی ساده ، نبات دسته دار زعفرانی پر زعفران دار و نبات دسته دار زعفرانی مخصوص (زعفران پاش) می باشد و دارای قیمت های متفاوتی است ولی در مقایسه با نبات دسته دار سفید و نبات دسته دار زرد رِنج قیمتی بالاتری دارد .

موارد استفاده از نبات دسته دار

نبات دسته دار به دلیل استفاده از دسته ، خواه چوبی باشد ، خواه  دسته پلاستیکی  میزان مصرف و سفارش بسیاری دارد .

از جاهایی که می توان به میزان تقاضای بالای آن اشاره کرد عبارتند از : رستوران ها ، سفره خانه های سنتی ، کافی شاپ ها ، قهوه خانه ها ، چای خانه ها ، مجالس مختلف جشن و عزاداری ، گرد همایی ها و سمینارها ، اداره ها مجموعه هایی هستند که خرید زیادی از محصول نبات دسته دار دارند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید