نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت خرید نبات سفید

قیمت خرید نبات سفید

قیمت خرید نبات سفید شاخه از قیمت خرید نبات سفید چوبی ارزان تر است . هم چنین قیمت خرید نبات سفید فله از قیمت خرید نبات سفید بسته بندی کمتر می باشد . در حالت کلی هم قیمت خرید نبات سفید در بازار نسبت به سایر محصولات خانواده نبات پایین ترین است . نبات سفید از ترکیب آب و شکر بدون افزودن هر گونه رنگ یا عصاره بدست می آید .

نبات سفید در کنار نبات زرد و نبات زعفرانی جزء تولیدات دائمی کارخانه ها یا کارگاه های نبات سازی است . ممکن است در تولید نبات سفید از جوهر قند استفاده شود که ماده ای مضر برای سلامتی است ، به همین جهت نبات سفید را از جایی باید خریداری کنیم که قابل اعتماد ، اطمینان و دارای گواهی نامه های سلامت و بهداشت باشد .

خرید نبات زعفرانی شاخه

هرگاه در تولید نبات از زعفران استفاده گردد نبات زعفرانی بدست می آید . مقدار خلوص زعفران در نبات های زعفرانی متفاوت بوده و ممکن است بیشتر یا کمتر باشد که بر این اساس در قیمت خرید نبات زعفرانی هم تاثیر گذار است .

نبات زعفرانی در انواع نبات های موجود در بازار یافت می شود که یکی از آنها نبات زعفرانی شاخه می باشد . نبات زعفرانی شاخه به ۲ صورت ساده و مخصوص تولید می شود . نبات زعفرانی شاخه ساده بدلیل استفاده کمتر زعفران در ترکیباتش قیمت خرید ارزان تری نسبت به نبات زعفرانی شاخه مخصوص دارد .

خرید نبات چوبی از کارخانه

خرید نبات چوبی از کارخانه برای خریداران عمده این محصول به قیمت ارزان تری تمام می شود . درست است که خرید نبات چوبی از کارخانه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد اما از شرایط آن این است که خریدار به صورت عمده و در حجم بالا خرید نبات چوبی را از کارخانه انجام دهد . قیمت خرید نبات چوبی از کارخانه تا مصرف کننده حقیقی روندی صعودی دارد .   

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید