قیمت خرید نبات سفید

قیمت خرید نبات سفید نسبت به بقیه سبد خانواده نبات ارزان تر بوده و به دلیل بکار نرفتن رنگ در ساخت آن مورد قبول و توجه خریداران نبات می باشد .

انواع نبات سفید

انواع نبات سفید با توجه به اینکه هیچ گونه رنگ و عصاره ای در ساخت آن بکار نمی رود ، در کارخانه ها و کارگاه های سازنده نبات در سراسر ایران تولید و به منظور فروش در بازار  توزیع و عرضه می گردند ، در ذیل به برخی از زبان زد ترین و پر فروش ترین آن اشاره می کنیم :

  • نبات سفید شاخه
  • نبات سفید چوبی
  • خرده نبات سفید
  • پرده نبات سفید
  • تخته نبات سفید
انواع نبات سفید

قیمت انواع نبات سفید

نبات و به خصوص نبات سفید دارای خواص متعددی می باشد و برای رفع دل درد و نفخ معده بسیار مناسب است و هم چنین یبوست زُداست .

قیمت انواع نبات سفید تابع عوامل مختلفی از جمله کیفیت و نرخ مواد اولیه آن مثل شکر ، نوسانات بازار ، شهرت و برند سازنده و هزینه های مربوط به تولید نبات برای کارگاه یا کارخانه سازنده اش می باشد .

جهت اینکه نبات سفید را با قیمتی ارزان تر از جاهای دیگر تهیه کنیم می بایست به نمایندگی ها و مراکز فروشی که بدون حضور واسطه و مستقیما نبات را به قیمت درب کارخانه می فروشند به صورت حضوری یا از طریق عمده فروشی های آنلاین در اینترنت مراجعه کنیم .

قیمت انواع نبات سفید

قیمت شاخه نبات سفید

شاخه نبات سفید از خانواده نبات سفید بوده که در وزن ها و بسته بندی های متنوع و گوناگونی تولید و فروخته می شود .

قیمت شاخه نبات سفید فله ارزان تر از انواع دیگر آن می باشد و در اوزان 5 کیلوگرم و 10 کیلو گرم در بازار به وفور یافت می شود .

در نوع بسته بندی هم شاخه نبات سفید کادوئی به دلیل سبک و سیاق خاصی که در طراحی جلد محصول استفاده شده و همچنین از کیفیت بالا و مطلوب نوع نبات شاخه سفید که در آن بکار رفته از قیمت بالاتری برخودار است .

قیمت شاخه نبات سفید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما