نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت خرید نبات شاخه سفید

قیمت خرید نبات شاخه سفید

نبات شاخه در رنگ های مختلفی تولید می شود که رنگ سفید آن نیز مشتریان و خریداران مخصوص به خود را دارد جهت اطلاع از قیمت روز این محصول با ما تماس بگیرید .

نبات شاخه سفید چیست ؟

نبات شاخه در رنگ های متنوعی ساخته می شود که یکی از انواع آن نبات شاخه سفید است که در تهیه آن هیچ رنگی بکار برده نمی شود که با توجه به شکل ظاهری آن دوست داران و مصرف کنندگان همیشگی خود را دارا می باشد و علاوه بر اینکه مصرف خوراکی دارد ، از آن جهت تزئین سفره عقد و عروسی نیز استفاده می کنند .

نبات شاخه سفید ، هم به صورت فله در کارتن های ۵ ، ۱۰ و ۱۱ کیلویی و هم در بسته بندی های کوچکتر در وزن های ۸۰۰ ، ۹۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی در مراکز فروش و بازار به وفور یافت می شود .

خرید نبات شاخه سفید

نبات شاخه سفید را در نمایندگی ها و مراکز عمده فروشی معتبر فعال که در سراسر کشور به عرضه و توزیع این محصول  مبادرت می کنند هم به صورت اینترنتی  و هم به شکل غیر اینترنتی می توان با قیمت مناسب تهیه و خریداری نمود که خرید به هر دو روش مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد .

قیمت نبات شاخه سفید

قیمت نبات سفید چه به صورت شاخه و چه غیر آن ، نرخ پایینتری در مقایسه با رنگ های دیگر آن دارد ، هم چنین نوع فله و همین طور خرید در حجم و اندازه بالا و زیاد از مواردی است که باعث می شود قیمت نهایی تمام شده نبات شاخه سفید جهت خرید برای ما کاهش یابد .

با توجه به شرایط نا به سامان اقتصادی و نوسانات بازار و نرخ ارز که در قیمت های مواد اولیه و اصلی این محصول که یکی از آنها شکر است تاثیر اساسی و بسزایی دارد ، قیمت این محصول نیز تابع این تغییرات بوده و می بایست نرخ روز آن استعلام گردد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید