نبات ثامن
خانه / نبات / نبات چوبی / زعفرانی / قیمت روز نبات شاخه ای زعفرانی فله

قیمت روز نبات شاخه ای زعفرانی فله

قیمت روز نبات شاخه ای زعفرانی فله را باید از سایت های مرجع و معتبری که فروش عمده نبات را انجام می دهند و یا مراجعه حضوری به مراکز عمده فروشی مستقر در میادین میوه و تره بار یا بازارچه ها استعلام کرد .

نبات از لحاظ شکل و شمایل مدل های مختلفی دارد و نبات شاخه هم یکی از آنها است . نبات شاخه هم خود رنگ ها و طعم های مختلفی دارد و در وزن ها و بسته بندی های مختلفی به فروش می رود .

نبات شاخه ای زعفرانی یکی از انواع نبات شاخه است که در کنار نبات سفید جزء پر فروش های بازار نبات هستند .

نبات شاخه ای زعفرانی هم به صورت فله که اغلب در کارتن های ۱۰ کیلویی است و هم به صورت بسته بندی در وزن های مختلف زیر ۵ کیلو گرم در بازار وجود دارد .

قیمت شاخه نبات زعفرانی با قیمت شاخه نبات سفید هم طراز یا کمی بیشتر می باشد . شاخه نبات زعفرانی با توجه به شرایط تورمی که جامعه و کشور درگیر آن است مانند سایر محصولات دارای ثبات قیمتی نیست و هر زمان ممکن است نرخ آن از زمان دیگر متفاوت باشد ، بنا بر این می بایست به صورت روزانه استعلام قیمت شاخه نبات زعفرانی فله را جویا شد .

نبات شاخه ای زعفرانی

نبات شاخه ای زعفرانی یا اصطلاح راحت تر آن شاخه نبات زعفرانی از نبات هایی است که میزان تقاضا و فروش بالایی در میان خریداران نبات و در سطح بازار دارد . این نوع شاخه نبات که در تهیه و ساخت آن از عصاره زعفران استفاده شده از نظر میزان ترکیبات و درصد زعفرانی که در آن بکار رفته دارای کیفیت و قیمت های متفاوتی می باشد .

شاخه نبات زعفرانی فله که به آن شاخه نبات زرد نیز گفته می شود ارزان ترین نوع شاخه نبات زعفرانی  است که در اکثر مغازه ها و فروشگاه های سطح شهر وجود دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید