نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / سفید / قیمت روز نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید

قیمت روز نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید

قیمت روز نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید را می توان از طریق نمایندگی ها و مراکز عمده فروشی که به صورت روزانه آخرین قیمت خرید نبات ۱۰ کیلویی شاخه سفید را اعلام می کنند کسب کرد .

قیمت روز نبات شاخه سفید

قیمت روز نبات شاخه سفید بر مبنای تغییرات روزانه قیمت مواد اولیه ای که در تولید نبات شاخه سفید به کار می رود ، شرایط اقتصادی در بازار که دست خوش تغییر می شود ، میزان عرضه و تقاضایی که در بازار خرید و فروش نبات شاخه سفید وجود دارد تعیین و ابلاغ می شود .

نبات شاخه سفید

نبات شاخه رنگ های مختلفی دارد که نوع سفید آن نیز در میان خریداران و متقاضیان میزان مصرف بالایی دارد .

فرآیند ساخت و تولید این نوع نبات شاخه به این صورت است که ابتدا داخل ظروف مخصوص ساخت نبات به وسیله نخ های مخصوصی که به طور معمول از جنس پنبه هستند به شکل ردیفی و در موازات هم از پایین تا به بالا پر می شوند و سپس این نخ ها خیس و آغشته به شکر شده و محلول رقیق شده و داغ و حرارت دیده مخلوط آب و شکر به درون این ظرف ها ریخته شده و با نخ هایی که قبلا بسته شده آمیخته و به آنها می چسبند .

محلول چسبیده به نخ حاوی دانه های شکر به مرور زمان تبدیل به بلور هایی می شود و پس از گذشت چند روز این بلورها رشد کرده و بزرگ می شوند و نبات شاخه سفید پدید می آید .

نبات  ۱۰ کیلویی شاخه

نبات ۱۰ کیلویی شاخه که معمولا واژه فله را نیز در پس و پیش کلمه شاخه به کار می برند از نبات های پر خرید و فروش در سطح بازار است که روزانه حجم و تناژ بالایی از آن بین خریداران و فروشندگان نبات شاخه مبادله می شود که وزن هر کارتن بطور معمول ۱۰ کیلو می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات در آن با قیمت مناسب و ارزان به خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید