نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / زعفرانی / قیمت شاخه نبات زعفرانی صادراتی

قیمت شاخه نبات زعفرانی صادراتی

قیمت شاخه نبات زعفرانی صادراتی را می توان از طریق ارتباط با مدیریت فروش نمایندگی هایی که به صورت اینترنتی به عرضه عمده نبات فعالیت دارند بدست آورد . قیمت شاخه نبات زعفرانی صادراتی بدلیل بالا بودن کیفیت از سایر نبات های شاخه کمی بیشتر است .

هم چنین خریداران این نوع نبات هم محدود بوده و بنا به سفارشی که مشتری بخواهد تولید می شود و جزء روال تولید دائمی کارخانه نیست . شاخه نبات زعفرانی صادراتی هم به صورت فله و هم بسته بندی تولید و به بازار عرضه می گردد .

قیمت انواع نبات دسته دار

اگر در تولید نبات از چوب یا نی پلاستیکی استفاده شود محصول بدست آمده نبات دسته دار خواهد بود ، بنا بر این نبات دسته دار همان نبات چوبی یا نبات نی دار می باشد که در هر دو نوع فله و بسته بندی وجود دارد . لازم به ذکر است که نبات نی دار پلاستیکی قیمت ارزان تری نسبت به نبات چوبی دارد .

نبات دسته دار انواع مختلفی دارد مانند نبات دسته دار سفید ، نبات دسته دار زرد ، نبات دسته دار زعفرانی و نبات دسته دار گیاهی که با توجه به کیفیت آن قیمت های متفاوتی هم دارد . نبات دسته دار فله در کارتن های ۴ تا ۸ کیلو گرمی موجود است . نبات دسته دار بسته بندی به صورت تعدادی است و بین ۱۰ تا ۲۴ عددی است . نبات دسته دار به لحاظ اندازه کریستال در سه نوع فنجانی ، استکانی و لیوانی وجود دارد . نبات دسته دار به صورت تک نفره کاوردار هم تولید می شود .

قیمت نبات رنگی بسته بندی

نبات رنگی در ایران همان نبات گیاهی است که به دلیل رنگ های مختلفی که هر یک از گیاهان دارند و نبات با آنها تولید می گردد به این نام هم شناخته می شود . نبات رنگی هم فله ای است و هم بسته بندی . قیمت نبات رنگی بسته بندی از طریق سایت های فروش نبات قابل استعلام می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید