نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / زعفرانی / قیمت عمده شاخه نبات زعفرانی

قیمت عمده شاخه نبات زعفرانی

قیمت عمده شاخه نبات زعفرانی در مقایسه با سایر شاخه نبات ها بالاتر است و هر چه درجه کیفی زعفران و خلوص آن بیشتر باشد این اختلاف قیمت افزایش خواهد یافت . در واقع می توان گفت که شاخه نبات زعفرانی بالاترین قیمت را نسبت به شاخه نبات های دیگر دارد .

اگر شاخه نبات زعفرانی به صورت عمده توسط مشتری خریداری شود قیمت آن برای وی ارزان تر تمام خواهد شد . قیمت عمده شاخه نبات زعفرانی از طریق نمایندگی های فروش اینترنتی نبات قابل دستیابی است . شاخه نبات زعفرانی در ۲ نوع ساده و مخصوص تولید و به بازار عرضه می شود .

صادرات شاخه نبات زعفرانی

قبلا در رابطه با شاخه نبات سفید و صادرات آن صحبت کردیم و بعدا هم به آن خواهیم پرداخت . اما فقط شاخه نبات سفید نیست که صادر می شود بلکه شاخه نبات زعفرانی هم به کشورهای مختلف صادرات می گردد . شاخه نبات زعفرانی به هر کشوری صادر نمی شود و مقاصد صادراتی خاص خود را دارد .

شاخه نبات سفید فله در کشورهای اطراف ما نظیر افغانستان ، ترکیه و عراق بسیار پر فروش می باشد ولی شاخه نبات زعفرانی در کشورهای اروپایی نظیر انگلستان و اقیانوسیه مانند استرالیا پر طرف دار است و این به دلیل سلایق و ترجیحات مصرف کنندگان در هر یک از این مناطق می باشد .

قیمت نبات شاخه ۱۰ کیلویی

نبات شاخه ۱۰ کیلویی با توجه به تولید کنندگان متفاوتی که دارد با قیمت های مختلفی هم به بازار عرضه می شود . خریداران عمده نبات شاخه ۱۰ کیلویی با ارزیابی قیمت های بازار و جستجو در این زمینه معمولا ارزان ترین قیمت را انتخاب و سفارش را انجام می دهند .

قیمت نبات شاخه ۱۰ کیلویی به نرخ روز تعیین می شود . نبات شاخه ۱۰ کیلویی در ۲ نوع زرد و سفید تولید و به خریداران فروخته می شود که به لحاظ قیمتی یکسان هستند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید