قیمت عمده شاخه نبات سفید اصفهان

قیمت عمده شاخه نبات سفید اصفهان بر مبنای قیمت روز محاسبه و به مراکز توزیع و فروش نبات اعلام می گردد . این قیمت گذاری بر اساس میزان نرخ تورمی است که در اقتصاد و جامعه وجود دارد و بر روند قیمتی کالاها و خدمات تاثیر گذار است .

اصفهان از شهرهای مهم در تولید نبات کشور است که سهم قابل توجهی در تولید نبات ایران دارد از مهم ترین تولیدات نبات این استان شاخه نبات سفید است که با حجم انبوهی به بازار عرضه می گردد . شاخه نبات سفید فله اصفهان از جمله نبات هایی است که خریداران زیادی نه تنها در کشور بلکه در کشورهای همجوار ما دارد و مقادیر بالایی به مقاصد آنها صادر می گردد .

قیمت عمده شاخه نبات سفید اصفهان ارزان ترین قیمت را در میان شاخه نبات های دیگر تولیدی این استان دارد . قیمت عمده این نوع نبات با توجه به اینکه در کارخانه یا کارگاه نبات سازی تولید شود متفاوت است ، هم چنین کیفیت نبات هم در قیمت عمده این محصول تاثیر گذار است . ولی آنچه که مشخص است این است که قیمت شاخه نبات سفیدی که در کارخانه تولید می شود کمتر از قیمت شاخه نبات سفید تولید شده در کارگاه های نبات سازی است .

شاخه نبات سفید هم به صورت فله و هم بسته بندی در بازار یافت می شود . نوع فله آن در کارتن های 10 کیلویی به طور معمول عرضه می گردد . نوع بسته بندی هم در وزن های مختلف 500 گرمی ، 700 گرمی ، 900 گرمی ، 1 و هم چنین 2 کیلو گرمی هم وجود دارد . نبات شاخه سفید بسته بندی شده معمولا برای کسانی که مصرف کننده هستند و مقدار جزئی این محصول را نیاز دارند در نظر گرفته شده است هم چنین به دلیل اینکه شاخه نبات سفید در فرم بسته بندی است از آلودگی هایی مانند گرد و غبار و دود محفوظ و در امان است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما