نبات ثامن
خانه / نبات / نبات چوبی / زعفرانی / قیمت عمده نبات زعفرانی چوبی فله

قیمت عمده نبات زعفرانی چوبی فله

نبات زعفرانی در شکل های مختلفی تولید می گردد که نبات چوبی هم یکی از آنهاست . این نوع نبات هم به صورت فله و هم بسته بندی با قیمت های عمده و جزئی در بازار به هر مقداری یافت می شود .

قیمت عمده نبات زعفرانی

یکی از راه هایی که باعث می گردد نبات زعفرانی برای افرادی که به دنبال قیمت ارزان تر این محصول باشند ، خرید عمده نبات زعفرانی است .

نبات زعفرانی به دلیل اینکه در ترکیبات ساخت آن عصاره و رنگ زعفران استفاده شده به طور معمول قیمت بیشتری در مقایسه با نبات های دیگر دارد .

راه دومی که موجب ارزان تر شدن نبات زعفرانی برای مشتری می گردد این است که از کیفیت محصول زده شود یعنی به جای استفاده کامل و بدون کم و کاست زعفران ، بنا به خواست مشتری که می خواهد این ارزان تر تمام شدن قیمت نبات زعفرانی چه میزان باشد به همان اندازه از رنگ به جای زعفران استفاده می شود .

قیمت نبات زعفرانی چوبی

نبات چوبی در چند رنگ و طعم تولید و روانه بازار می شود و نبات چوبی زعفرانی هم یکی از انواع آن است .

خود نبات زعفرانی چوبی هم از نقطه نظر درصد زعفران و رنگ دارای رتبه بندی است . ولی موردی که باید به خاطر داشت این است که اگر خلوص زعفران در نبات چوبی بیشتر باشد از نشانه های آن این است که نبات کم رنگ است . بنا بر این اگر نبات چوبی پر رنگ باشد حتما در تولید آن رنگ استفاده شده و نبات زعفرانی خالص نمی تواند پر رنگ باشد .

دوم اینکه قیمت نبات چوبی زعفرانی گران تر است . پس اگر در مغازه ها یا سطح بازار دیدیم که نباتی با رنگ کمتر گران تر و نبات دیگر با رنگ پر رنگ تر ارزان تر است باید این موضوع را از قبل دانسته و به خاطر داشته باشیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید