قیمت عمده نبات شاخه سفید

قیمت عمده نبات شاخه سفید بر حسب قیمت روز بازار محاسبه و به خریداران نبات اعلام می گردد . عوامل مختلفی بر قیمت عمده نبات شاخه سفید تاثیر گذار است که مهمترین و اصلی ترین این عوامل مربوط به شرایط تورمی و نوسانات بازار می باشد .

نبات شاخه سفید که در کارخانه نبات تولید می گردد به دو قیمت عمده و قیمت جزئی جهت فروش تقسیم می شود . قیمت عمده نبات برای خریدارانی است که با حجم و وزن بالا این محصول را سفارش می دهند و توسط نمایندگی های فروش نبات به آنها عرضه می گردد و می توان گفت که قیمت عمده نبات همان قیمت درب کارخانه است .

اما قیمت جزئی نبات برای کسانی است که مقادیر کم از نبات را خریداری می کنند و مصرف کننده هستند و از طریق مراکز خرده فروشی مانند بقالی ها و سوپر مارکت ها قابل دستیابی و دسترسی است . قیمت عمده و خرده نبات شاخه سفید در همه مراکز فروش سطح یکسانی ندارد و به علل و عوامل مختلفی مربوط می شوند که در این مطلب نمی گنجد .

تاجران و بازرگانانی که به خرید و فروش نبات می پردازند به دنبال قیمت عمده این محصول هستند و پس از تحقیق و جستجو معمولا ارزان ترین قیمت را  انتخاب و نبات شاخه سفید را خریداری می کنند . هر چه مقدار سفارش عمده نبات شاخه سفید توسط خریداران آن بیشتر باشد این امکان می تواند وجود داشته باشد که تخفیف در هر کیلو گرم برای آنها توسط تولید کننده در نظر گرفته شود .

تخفیف ها ممکن است در هر کیلو گرم جزئی و ناچیز باشد ولی در مقادیر و تناژ بالا بسیار تاثیر گذار و چشم گیر است . هر تغییر در قیمت مواد اولیه مانند شکر و یا تغییر در قیمت اقلام دیگر مانند کارتن ها یی که نبات شاخه سفید در آن قرار می گیرد بر قیمت عمده این محصول تاثیر گذار است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما