نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت عمده نبات چوبی

قیمت عمده نبات چوبی

قیمت عمده نبات چوبی با توجه به نوسانات قیمت ها و تورمی که در اقتصاد ایجاد می شود دارای تغییر و تحول است ولی آنچه که قدر مسلم است این است که قیمت عمده نبات چوبی ارزان تر از قیمت جزئی آن برای خریدار نبات تمام خواهد شد . نبات چوبی با توجه به کیفیت و رنگ آن قیمت عمده متفاوتی دارد . قیمت عمده نبات چوبی از طریق سایت های مرجع فروش نبات قابل دستیابی است .

قیمت نبات چوبی زعفرانی کادویی

نبات کادویی از نبات های بسته بندی است که هم نوع چوبی و هم شاخه آن در بازار نبات در طعم و رنگ های گوناگون به فراوانی یافت می شود . نبات چوبی زعفرانی یکی از انواع مختلف نبات کادویی است که معمولا در تعداد ۱۰ ، ۱۸ و ۲۴ عددی با قیمت های مختلف در بازار نبات موجود می باشد . نبات چوبی زعفرانی کادویی انواع مختلفی دارد و به صورت ساده ، برگدار و زعفران پاش است .

نبات کادویی برای کسانی که در محصول نبات به دنبال برند سازی و شهرت هستند می تواند بسیار موثر و مطلوب باشد . این نوع نبات با توجه به نامی که برای آن انتخاب شده می تواند به عنوان هدیه و کادو به افراد پیشکش گردد . نبات کادویی از لحاظ کیفیت که طبیعتا بر قیمت آن نیز تاثیر گذار است بالاتر از نبات فله می باشد .

قیمت نبات نی دار فله

بعضی تولید کنندگان نبات هستند که در تولید نبات به جای چوب از نی پلاستیکی استفاده می کنند که این به دلیل کاهش در هزینه های تولید آنهاست . قدر مسلم است که استفاده از چوب بهتر و حائز اهمیت تر از نی پلاستیکی در تولید نبات می باشد و علت آن طبیعی بودن و خواص شیمیایی نداشتن چوب و به تبع آن اثرات و مضرات کاربرد پلاستیک در مصرف خوراکی است . قیمت نبات نی دار فله با توجه به مواردی که در بالا بدان پرداخته شد تا حدی کمتر از قیمت نبات چوبی است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید