قیمت نبات در تهران

قیمت نبات در تهران با توجه به نقاط مختلف آن از لحاظ سطح درآمدی جامعه متفاوت است . قیمت نبات در تهران اگر مناطق اعیان نشین و ثروتمند باشد بیشتر است هر چند کیفیت بالای نبات می تواند دلیلی بر خوب فروش رفتن در این مناطق باشد .

قیمت نبات در تهران با سطح درآمدی متوسط و پایین جامعه کمتر از مناطق اعیان نشین است هر چند کیفیت نبات هم تفاوت دارد . اگر قیمت نبات در تهران را در بحث کشوری و کل ایران مبنای قیاس قرار دهیم نسبت به بعضی شهرها نظیر مشهد ، اصفهان و یزد که قطب تولید نبات کشور هستند بالاتر است .

قیمت نبات تخته ای در بازار

نبات تخته ای همانند خرده نبات در طی مراحل ساخت نبات های دیگر حاصل می شود . نبات تخته ای به خاطر شکل خاص خود و سطح تخت و صافی که دارد در بین خریداران نبات به این نام مرسوم است . نبات تخته ای یا بهتر بگوییم تخته نبات به مانند نبات های دیگر موجود در بازار هم نوع فله را دارد و هم بسته بندی .

نبات تخته ای فله قیمتش کمتر از نبات تخته ای بسته بندی است . نبات تخته ای در دو نوع سفید و زعفرانی است . نبات تخته ای فله به کشورهایی نظیر افغانستان هم صادر می شود . قیمت نبات تخته ای در بازار به مانند نبات های دیگر تغییر می یابد بنا بر این می بایست به صورت روزانه از آخرین نرخ آن مطلع شد .

قیمت نبات تخته ای در بازار

قیمت نبات چوبی فله

قیمت نبات چوبی فله بطور معمول کمتر از قیمت نبات چوبی بسته بندی است . قیمت نبات چوبی فله سفید و قیمت نبات چوبی فله زرد معمولا یکی است و قیمت این دو ارزان تر از قیمت نبات چوبی فله زعفرانی است . قیمت نبات چوبی فله با توجه به اندازه نبات متفاوت است ، هرچه اندازه نبات چوبی کوچکتر قیمتش بالاتر و هر چه بزرگتر قیمتش کمتر می باشد .

قیمت نبات چوبی فله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما