قیمت نبات در عراق

قیمت نبات در عراق با توجه به ارزش دینار که واحد پولی این کشور است ، بالاتر از ریال که واحد پولی ایران است می باشد و این به نفع تجّار و بازرگانان ایرانی است که با صادرات نبات به این همسایه غربی ما بتوانند سود بیشتری را از بازار این کشور کسب کنند .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کسانی که نبات را از ایران به عراق صادر می کنند خواه ایرانی باشند یا عراقی با توجه به کاهش ارزش پول ملی ما می توانند با قیمت های بیشتری نبات را در بازارهای عراق بفروشند . بیشتر نباتی که از ایران به عراق صادرات می شود از نوع نبات شاخه و نبات چوبی و به شکل فله می باشد که با قیمت های خوبی در این کشور به فروش می رود .

قیمت نبات تک نفره

قیمت نبات تک نفره بالاتر از مدل های نبات چوبی دیگر موجود در بازار است . از عواملی که بر قیمت نبات تک نفره تاثیر گذار است ، نام برند و نوع پوشش کاوردار یا نایلونی است که بر روی آن کشیده شده است . نبات تک نفره بیشتر مناسب همایش ها و سمینارها است .

نبات تک نفره توسط هر کارخانه نبات سازی تولید نمی شود و این امر مستلزم داشتن دستگاه های مخصوص بسته بندی این محصول می باشد . بنا بر این تولید کنندگانی که قصد دارند به تولید نبات تک نفره اقدام کنند باید برایشان صرفه اقتصادی داشته باشد و با بررسی تمام جوانب این کار را انجام دهند .

قیمت نبات تک نفره

قیمت نبات سفید در بازار

قیمت نبات سفید در بازار به نوع نبات نیز مربوط می شود . منظور از نوع نبات ، نبات چوبی ، نبات شاخه ، تخته نبات یا حتی خرده نبات هم می باشد که مشتری می بایست آن را به فروشنده بگوید تا فروشنده بداند خریدار دقیقا کدام نوع نبات را می خواهد سفارش دهد تا بر اساس آن بتواند قیمت را به وی اعلام کند .

قیمت نبات سفید در بازار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما