نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / زرد / قیمت نبات زرد در بازار

قیمت نبات زرد در بازار

قیمت نبات زرد در بازار اگر از نوع شاخه باشد یا چوبی ، فله باشد یا بسته بندی متفاوت است . نبات زرد از نظر ظاهری شبیه نبات زعفرانی می باشد ولی ارزان قیمت تر است و بعضی خریداران نبات در بازار هستند که آن را با نبات زعفرانی اشتباه می گیرند و گمان می کنند که نبات زرد در واقع همان نبات زعفرانی است این تصور تا حدی درست است زیرا بعضی تولید کنندگان درصد کمی از زعفران را در تولید این نوع نبات بکار می گیرند و یا ممکن است از رنگ استفاده کنند و گاهی اوقات ترکیبی از هر دو .

قیمت نبات چوبی بسته بندی

در رابطه با نبات چوبی قبلا به ذکر توضیحاتی پرداختیم . نبات چوبی متنوع ترین نوع نبات در بازار است یعنی هم از لحاظ طعم و رنگ و هم اندازه و همین طور بسته بندی یا فله بودن فراوان است . نبات چوبی بسته بندی در کنار نبات چوبی فله توسط تولید کنندگان نبات با قیمت مصوب به بازار عرضه می شود .

همان گونه که نبات چوبی فله موارد استفاده و مشتریان مربوط به خود را دارد نبات چوبی بسته بندی هم این گونه می باشد . نبات چوبی بسته بندی به لحاظ طعم و رنگ در انواع سفید ، زرد ، زعفرانی و گیاهی با قیمت های مختلف و با تعداد متفاوت در هر بسته در فروشگاه ها ، مغازه ها و عمده فروشی ها موجود می باشد .

قیمت نبات سفید شاخه

نبات سفید شاخه مخصوصا فله آن بازار خوبی جهت فروش هم در داخل و هم خارج از کشور دارد . یکی از دلایلی که خریداران به این نوع نبات تمایل دارند قیمت آن می باشد که در بازار نبات ارزان ترین است . معمولا افرادی که به دنبال خرید عمده نبات سفید شاخه هستند به تولید کنندگانی مراجعه می کنند که ارزان ترین قیمت را پیشنهاد دهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید