نبات ثامن
خانه / نبات / نبات شاخه / زرد / قیمت نبات زرد شاخه

قیمت نبات زرد شاخه

قیمت نبات زرد شاخه که در کارتن های ۱۰ کیلویی به خریداران عرضه می شود نرخ های متفاوتی دارد و این ممکن است به کیفیت نبات زرد شاخه نیز مربوط شود . قیمت نبات زرد شاخه با قیمت نبات سفید شاخه تقریبا در یک سطح است و هر دو جزء ارزان ترین نوع نبات شاخه هستند .

نبات زرد شاخه به لحاظ قیمتی برای کسانی که دنبال محصول ارزان تر هستند بهترین گزینه است . قیمت نبات زرد شاخه عمده ارزان تر و مناسب تر برای خریدار این محصول خواهد بود . قیمت نبات زرد شاخه بر طبق نرخ روز محاسبه می شود .

قیمت انواع نبات ساده در بازار

نبات ساده در انواع نبات شاخه ، نبات چوبی ، تخته نبات ، خرده نبات و … در بازار موجود است . نبات ساده همان نبات سفید است که در بین خریداران نبات هر دو واژه کاربرد دارد . نبات ساده از نظر قیمت مورد توجه خریداران این محصول می باشد البته رنگ نبات ساده نیز در خرید آن بی تاثیر نیست .

نبات ساده هم به صورت فله در کارتن های بزرگ و هم بسته بندی که اندازه کوچک تری دارد با توجه به تقاضای مشتری و نیاز بازار تولید می گردد . نبات ساده نه تنها در بازار داخل بلکه بازار کشورهای خارجی هم فروش خوبی دارد و مقادیر زیادی از آن که از نوع نبات شاخه و بیشتر به صورت فله است صادر می شود .

قیمت نبات در مشهد

قیمت نبات در مشهد به علت اینکه زادگاه نبات در ایران است و از تامین کنندگان مهم نبات کل کشور می باشد معمولا ارزان تر است . مشهد به لحاظ تنوع محصول نبات در ایران کم نظیر است . نبات مشهد با نبات بسته بندی شده آن در ذهن ترسیم می شود هر چند از زعفرانی بودن نبات مشهد هم نباید گذشت . نبات مشهد در نمایندگی های مختلفی که در سطح کشور دارد به عرضه محصولات خود می پردازد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی نبات

فروش اینترنتی نبات اصفهان

فروش اینترنتی نبات اصفهان از طریق سایت های معتبر در زمینه محصول نبات انجام می …

دیدگاهتان را بنویسید