قیمت نبات زعفرانی شاخه ای

قیمت نبات زعفرانی شاخه ای فله در مقایسه با قیمت نبات زعفرانی شاخه ای بسته بندی متفاوت می باشد . خریداران نبات زعفرانی شاخه ای فله به صورت عمده این محصول را سفارش داده و قیمتی به مراتب ارزان تر و کمتر برای آنها در مقایسه با خریدارانی که نبات شاخه ای زعفرانی بسته بندی را آن هم به صورت جزئی خریداری می کنند تمام می شود . قیمت نبات زعفرانی شاخه ای مخصوص نسبت به بقیه شاخه نبات های دیگر بالاتر است هر چند عامل این بیشتر بودن قیمت نبات زعفرانی شاخه ای کیفیت بالای این نوع نبات شاخه است .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت انواع نبات ساده

نبات ساده ارزان ترین نوع نبات در بازار نبات است . علت این نام گذاری استفاده نکردن هیچ گونه رنگ یا عصاره و طعم خاص در تولید این نبات می باشد . نبات ساده همان نبات سفید است که بعضی خریداران نبات به این نام آن را می شناسند هر چند نام سومی نیز این نبات دارد و آن نبات معمولی است . نبات ساده هم از نوع نبات چوبی و هم از نوع نبات شاخه تولید و به بازار عرضه می شود . نبات ساده با وجود سادگی در رنگ و طعم بسیار محبوب و پر تقاضا است . نوع نبات شاخه این محصول به شکل باور نکردنی با حجم زیاد تولید و روانه بازارهای کشورهای همسایه می گردد .

قیمت انواع نبات ساده

قیمت خرده نبات

خرده نبات از گونه دیگر نبات ها است که شکلی تکه شده و خُرد دارد و از نبات های شاخه و چوبی هنگام جدا سازی از پاتیل بدست می آید . این نوع نبات هم در نوع زعفرانی و هم سفید وجود دارد . خرده نبات هم به صورت عمده در کارتن ها و نایلون های 5 کیلو گرمی و هم جزئی در اندازه های 1 و 2 کیلو گرم با قیمت های مصوب فروخته می شود . خرده نبات به دلیل مصرف راحت آن بسیار مورد توجه مصرف کنندگان نبات است .

قیمت خرده نبات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما