قیمت نبات زعفرانی عمده

قیمت نبات زعفرانی عمده با توجه به اینکه نبات از نوع شاخه باشد یا چوبی متفاوت است . بطور معمول قیمت نبات زعفرانی عمده چوبی از قیمت نبات زعفرانی عمده شاخه بالاتر است . قیمت نبات زعفرانی عمده به کیفیت آن نیز وابسته می باشد . هر چقدر کیفیت نبات زعفرانی عمده بالاتر قیمت آن بیشتر و بالعکس هر چقدر کیفیتش پایین ، قیمت آن کمتر می باشد . لازم به ذکر است که نبات زعفرانی بالاترین قیمت را در میان نبات های دیگر موجود در بازار نبات دارد .

قیمت نبات گیاهی بسته بندی

نبات گیاهی از نسل جدید نبات ها است که چند سالی پا به عرصه حضور نهاده و با طعم های جالب و بی نظیری که دارد جای خود را در میان خریداران نبات باز کرده است . نبات گیاهی با طعم هایی همچون دارچین ، زنجبیل ، هِل ، گل گاو زبان ، نعنا ، لیمو ترش و … توانسته طیف گسترده ای از مشتریان را با سلایق مختلف به خود جلب کند .

این نوع نبات هم به صورت نبات گیاهی فله و هم نبات گیاهی بسته بندی شده در بازار نبات یافت می شود که با توجه به درجه بندی های مختلف کیفی قیمت های آن هم متفاوت است . نوع فله نبات گیاهی با یک طعم و رنگ در کارتن های 5 و 6 کیلوگرمی عرضه می شود و نوع بسته بندی آن هم در طعم و رنگ های متنوع و گوناگون به صورت 10 ، 13 و 18 عددی به خریداران نبات گیاهی فروخته می شود .

قیمت نبات گیاهی بسته بندی

تولید و فروش نبات شاخه

کارگاه ها و کارخانه های زیادی در کشور وجود دارند که به تولید و فروش نبات شاخه می پردازند . نبات شاخه از نبات هایی است که حجم فوق العاده بالایی از آن به مقاصد کشورهای همسایه ترانزیت می شود به خصوص نوع نبات شاخه سفید که خریداران بسیاری در بازارهای کشورهای مجاور ما دارد .

تولید و فروش نبات شاخه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما