نبات ثامن
خانه / نبات / نبات چوبی / زعفرانی / قیمت نبات زعفرانی فله ای

قیمت نبات زعفرانی فله ای

قیمت نبات زعفرانی فله ای بر اساس نرخ مصوب روز تعیین و از طریق مراجع ذیصلاح به خریداران این محصول اعلام می گردد . قیمت نبات زعفرانی فله ای به مانند سایر محصولات موجود در بازار دارای نوسان است و در هر ۲۴ ساعت شبانه روز الزامی است که حداقل یکبار استعلام گیری شود . قیمت نبات زعفرانی فله ای در مقایسه با نبات زعفرانی بسته بندی شده ارزان تر است . قیمت نبات زعفرانی فله ای با توجه به اینکه از کدام نوع نبات است متفاوت می باشد .

قیمت نبات زعفرانی چوبی

نبات زعفرانی چوبی یکی از انواع نبات های زعفرانی موجود در بازار است که در اندازه های کوچک فنجانی ، متوسط استکانی و بزرگ لیوانی توسط کارخانه های نبات سازی تولید می شود که در این بین نبات چوبی فنجانی بدلیل اندازه کوچک تر قیمت بیشتری دارد که علت این امر وقت ، دقت و زحمت زیاد بردن در تولید آن است .

نبات زعفرانی چوبی در ۲ نوع نبات زعفرانی چوبی ساده و نبات زعفرانی چوبی مخصوص تولید می شود که قیمت نبات چوبی زعفرانی ساده ارزان تر از نوع مخصوص آن است . نبات زعفرانی چوبی هم به صورت فله در کارتن های ۴ الی ۸ کیلو و هم بسته بندی که تعدادی بین ۱۰ الی ۲۴ عدد دارد در بازار نبات یافت می شود .

قیمت عمده نبات چوبی

قیمت عمده نبات چوبی ارزان تر از قیمت خرده فروشی آن می باشد . البته بین خریداران نبات چوبی عمده با افرادی که نبات چوبی را به صورت خرده و جزئی خریداری می کنند تفاوت وجود دارد . کسانی که خرید نبات چوبی آنها به شکل عمده است در اندیشه فروش و کسب سود هستند و این امر شغل آنها محسوب می شود اما خرید نبات چوبی به صورت جزئی نشان می دهد که فرد خریدار ، نبات چوبی را به منظور استفاده و مصرف خود می خواهد و نه کاسبی کردن.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید