قیمت نبات زعفرانی چوبی درجه یک

نبات زعفرانی چوبی درجه یک در بازار با قیمت های متفاوتی فروخته می شود که یکی از این عوامل میزان تقاضای منطقه در خرید نبات زعفرانی چوبی درجه یک می باشد .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت نبات زعفرانی

قیمت نبات زعفرانی نسبت به نبات های مشابه در بازار گران تر می باشد علت این تفاوت قیمت در استفاده زعفران به جای رنگ در تولید نبات است . اگر در ساخت نبات از زعفران خالص استفاده گردد قیمت نبات بالا می رود و در مقایسه با نبات هایی که به جای زعفران از رنگ استفاده می کنند کم رنگ تر می باشد و عموم مردم به اشتباه تصور می کنند که اگر نبات هر چه میزان زردی رنگش بیشتر باشد از زعفران بیشتر و با درجه خلوص بیشتر استفاده شده که این باور کاملا غلطی است .

میزان خرید نبات های رنگی بیشتر از نبات زعفرانی اصل می باشد و علت این امر همانی بود که در بالا بدان اشاره کردیم و آن کم رنگ بودن نبات خالص است و این حقیقتی است که وجود دارد و متاسفانه عقل مردم به چشم آنهاست و هر چه را که چشم آنها ببیند و  خوششان آید بی برو برگرد آن را قبول می کنند . به همین علت کارخانه ها و تولید کنندگان نبات در ساخت نبات زعفرانی مقداری رنگ نیز بکار می برند تا چشم نواز تر شده و نبات بهتر به فروش برود .

قیمت نبات زعفرانی

نبات زعفرانی چوبی درجه یک

نبات زعفرانی چوبی درجه یک بهترین و با کیفیت ترین نبات چوبی موجود در بازار است که با نام نبات زعفرانی چوبی اعلاء هم آن را می شناسند .

نبات زعفرانی چوبی درجه یک بیشتر در حالت شیک و زیبا و بهداشتی بسته بندی شده و کمتر به صورت فله عرضه می شود و علت آن کیفیت و قیمت بالای این نوع نبات می باشد که در حوزه صادرات خوب فروش دارد .

نبات زعفرانی چوبی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما