نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت نبات زعفرانی کیلویی

قیمت نبات زعفرانی کیلویی

قیمت نبات زعفرانی کیلویی یا فله به عواملی بستگی دارد از جمله اینکه نبات زعفرانی کیلویی از نوع شاخه باشد یا چوبی و یا کیفیت مواد اولیه ای که در تولید آن بکار رفته از نوع درجه یک باشد یا دو و هم چنین نوسانات اقتصادی و بازار که هر یک به نوعی بر قیمت نبات زعفرانی کیلویی تاثیر گذار است . قیمت نبات زعفرانی کیلویی برای تاجران این محصول حائز اهمیت است و می بایست به صورت روزانه از آخرین تغییرات آن مطلع باشند .

فروش نبات فله مشهد

مشهد از شهرهایی است که نبات آن بسیار زبان زد و معروف می باشد . این شهر به عنوان قطب تولید نبات در کشور سهم بسزایی در تامین نبات کل ایران دارد . نبات هایی که توسط کارخانه ها و کارگاه های موجود در این شهر تولید می شود هم به شکل فله و هم بسته بندی است . نمایندگی های بسیاری در تمام نقاط کشور وجود دارند که به عرضه و فروش نبات مشهد فعالیت دارند .

با توجه به هم جواری مشهد با کشور افغانستان مقادیر زیادی از نبات تولید شده این شهر به همسایه شرقی ما نیز صادر می شود . حتی تجار و بازرگانان افغان نیز جهت خرید نبات به این شهر رفت و آمد می کنند و نبات مورد نیاز خود را از کارخانه ها و کارگاه های نبات سازی مشهد با حجم و مقادیر مختلف فراهم می نمایند .

فروش نبات طعم دار بسته بندی

نبات طعم دار از جدید ترین نبات هایی است که با طعم و رنگ های مختلف در بازار وجود دارد و این امکان نیز هست که در آینده تنوع محصولات آن گسترده تر شود . نبات طعم دار فله و بسته بندی شده با توجه به خریدارانی که دارد در مراکز فروش مختلف عرضه می شود . نبات طعم دار بسته بندی معمولا در تعداد ۱۰ ، ۱۳ و ۱۸عددی با طعم های گوناگون در فروشگاه ها و سوپر مارکت های سطح شهر موجود می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید