نبات ثامن
خانه / نبات / شاخه / ساده / قیمت نبات ساده فله

قیمت نبات ساده فله

قیمت نبات ساده فله ارزان ترین در بازار نبات است . علت این ارزان تر بودن این است که نبات ساده به لحاظ نداشتن طعم و رنگ خاص و با ویژگی ساده و بی رنگ بودن در بین نبات ها ارزان قیمت است ، هم چنین فله بودن نبات ساده ، دلیل دیگری است که باعث می شود ارزان تر بودن قیمت آن دو چندان شود .

نبات ساده فله می تواند هم از نوع نبات چوبی ، نبات شاخه ، تخته نبات یا خرده نبات باشد و این می بایست توسط خریدار نبات مشخص و به فروشنده اعلام گردد . قیمت نبات ساده فله با وجود ارزان تر بودن تحت تاثیر نوسانات قیمت ها در بازار می باشد .

قیمت نبات شاخه زرد

نبات شاخه زرد به همراه نبات شاخه سفید و نبات شاخه زعفرانی از انواع مختلف نبات شاخه می باشند که در بازار موجود است . نبات شاخه زرد همانند نبات شاخه سفید بطور معمول در یک سطح قیمتی هستند و از لحاظ وزنی هم نوع فله این دو یکسان است و در کارتن های ۱۰ کیلویی در بازار نبات یافت می شود .

قیمت نبات شاخه زرد با توجه به کارخانه یا کارگاه تولید کننده اش با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می شود . علت این اختلاف قیمت می تواند به دلایل مختلفی مانند برند بودن ، کیفیت و یا هزینه های مربوط به تولید مرتبط باشد .

قیمت نبات چوبی

با توجه به اینکه نبات چوبی طیف گسترده ای را به لحاظ نوع بسته بندی ، رنگ و طعم ، کیفیت مواد اولیه ، کارخانه تولید کننده و… شامل می شود در نتیجه با تنوع قیمتی بسیاری در بازار رو به رو هستیم . ولی آنچه که مشخص است قیمت نبات چوبی نسبت به سایر نبات ها از قبیل شاخه نبات ، تخته نبات و خرده نبات بالاتر است . حتی اندازه نبات چوبی در قیمت آن تاثیر می گذارد ولی نه به آن شکلی که ممکن است در ذهن تصور کنیم یعنی هر چقدر نبات چوبی کوچکتر باشد قیمتش بیشتر است و بالعکس .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید