قیمت نبات شاخه ای زعفرانی

نبات شاخه ای زعفرانی از بهترین و با کیفیت ترین نوع نبات شاخه می باشد . جهت خرید این محصول با بهترین و مناسب ترین قیمت با اعضای کادر فروش ما در تماس باشید و از آخرین نرخ بازار آن با خبر شوید .

نبات شاخه ای زعفرانی چیست ؟

نبات شاخه ای در رنگ ها و طعم های مختلفی تولید می گردد که نوع زعفرانی آن نیز از اقسام متعدد این محصول نبات می باشد که در تهیه آن از رنگ و عصاره زعفران استفاده می شود که مقدار زعفران بکار رفته ، ممکن است درصد های متفاوتی از صد در صد تا به پایین داشته باشد و زعفران بطور کامل استفاده نشده و رنگ های مجاز نیز در ترکیبات بکار برده شود .

نبات شاخه ای زعفرانی چیست ؟

انواع نبات شاخه ای زعفرانی :

  • نبات شاخه ای زعفرانی خالص
  • نبات شاخه ای زعفران پاش
  • نبات شاخه ای زعفرانی (با درصدی از ترکیبات رنگ های مجاز غذائی)
انواع نبات شاخه ای زعفرانی :

نبات شاخه ای زعفرانی فله و بسته بندی

نبات شاخه ای زعفرانی هم به صورت فله و هم به شکل بسته بندی در عمده فروشی ها ، مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ وجود دارند .

نوع فله این محصول در کارتن هایی به وزن های 5 و 10 کیلو گرم در بازار موجود است و نوع بسته بندی های آن هم در ظروف پت یکبار مصرف ، کادوئی ، طرح خاتم و غیره… و با توجه به اندازه ظرف ، وزن های مختلفی دارد و مقدار آن بین 300 تا 1000 گِرَم و یا حتی بیشتر نیز می تواند باشد .

نبات شاخه ای زعفرانی فله و بسته بندی

صادرات نبات شاخه ای زعفرانی

نبات شاخه ای زعفرانی با توجه به استفاده از طلای سرخ یعنی زعفران که در ساخت و ترکیبات کریستالی آن بکار رفته است کیفیت قابل قبولی دارد و از بهترین گزینه ها در میان نبات های شاخه جهت بازار های صادراتی می باشد که این امر می تواند موجب بهبود وضع اقتصادی و تسهیل در روند رشد آن گردد .

صادرات نبات شاخه ای زعفرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما