نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت نبات معمولی در بازار

قیمت نبات معمولی در بازار

قیمت نبات معمولی در بازار ارزان تر از نبات های دیگر می باشد . در بین نبات های معمولی ، نوع شاخه آن ارزان تر از سایر نبات ها است . نبات معمولی به لحاظ درجه کیفی پایین تر با این نام شناخته می شود ، هم چنین نبات معمولی همان نبات با رنگ سفید است که با نام نبات ساده هم مرسوم می باشد . قیمت نبات معمولی در بازار  یکسان نیست و با توجه به شهرت و اعتبار تولید کننده متفاوت است . فله یا بسته بندی بودن نبات معمولی هم در قیمت آن تاثیر گذار است .

قیمت نبات شاخه کارتنی

نبات شاخه فله به صورت کارتنی و در وزن های ۱۰ کیلو گرمی به بازار عرضه می شود . قیمت نبات شاخه کارتنی یا همان فله اگر به صورت عمده و در وزن های بالاتر باشد ارزان تر است . قیمت نبات شاخه کارتنی بر مبنای قیمت مواد اصلی و اولیه آن که شکر است تغییر پیدا می کند .

کیفیت نبات شاخه کارتنی در قیمت آن نیز تاثیر گذار است . قیمتی که کارخانه های نبات سازی برای نبات شاخه کارتنی تعیین می کنند ارزان تر از کارگاه های تولید نبات است . قیمت نبات شاخه کارتنی به صورت حداقل یکبار در روز می بایست توسط خریداران این محصول استعلام شود .

قیمت عمده نبات شاخه

نبات شاخه از تولیدات لاینفک تمام کارخانه ها و کارگاه های نبات سازی است . امکان ندارد تولید کننده نباتی در کشور وجود داشته باشد که در کنار تولید نبات های دیگر نبات شاخه را تولید نکند . نبات شاخه توسط تولید کنندگان این محصول به صورت عمده به بازار نبات عرضه می شود .

قیمتی که توسط تولید کننده برای نبات شاخه عمده در نظر گرفته می شود ارزان ترین نرخ و به عبارتی کف قیمت نبات در بازار است . قیمت عمده نبات شاخه تا از کارخانه که محل تولید آن است ، به دست مصرف کننده واقعی که خریدار جزء نبات شاخه است برسد ، افزایش می یابد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید