نبات ثامن
خانه / نبات / قیمت نبات چوبی فله

قیمت نبات چوبی فله

قیمت نبات چوبی فله تابع عوامل مختلفی مانند نرخ روز مصوب بازار نبات ، درجه کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید نبات چوبی که به تبع آن بر قیمت نبات چوبی فله اثر می گذارد و تولید کننده که اگر کارخانه باشد معمولا با قیمت ارزان تری نسبت به کارگاه های نبات سازی نبات چوبی فله را عرضه می کنند . قیمت نبات چوبی فله اگر عمده باشد ارزان تر است و نبات چوبی فله سفید کمترین قیمت را در میان نبات های چوبی موجود در بازار دارد .

قیمت نبات شاخه زرد

نبات شاخه زرد از خانواده نبات شاخه است که در کنار نبات شاخه سفید و نبات شاخه زعفرانی در کارخانه ها و کارگاه های نبات سازی ، تولید و روانه بازار می شود . تفاوتی که نبات شاخه زرد با نبات شاخه زعفرانی دارد این است که کم رنگ تر است و قیمت ارزان تری نسبت به نبات شاخه زعفرانی دارد ولی با نبات شاخه سفید معمولا هم قیمت می باشد .

نبات شاخه زرد هم به شکل فله و هم بسته بندی در همه مراکز خرید ، عمده فروشی و هایپر مارکت ها وجود دارد . نبات شاخه زرد فله در کارتن های ۱۰ کیلویی به خریداران نبات عرضه می شود . نبات شاخه زرد از لحاظ اندازه کریستال ها در دو نوع ریز و درشت بنا به سفارش مشتری تولید می گردد .

فروش اینترنتی انواع نبات

علاوه بر اینکه در سطح شهرها مراکزی وجود دارند که به فروش انواع نبات می پردازند فروشگاه هایی نیز به شیوه اینترنتی اقدام به فروش انواع نبات می نمایند . فروش اینترنتی روشی نوین در عصر پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات است و افراد با در اختیار داشتن گوشی های همراه خود در هر نقطه ای که باشند می توانند به راحتی آب خوردن تنها با چند کلیک محصول خود را از فروشگاه های آنلاین مربوطه خریداری کنند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسن طارمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129582853
شماره پشتیبانی: 09129582854
آدرس کانال: nabatsamen@
پست الکترونیکی: info@nabatsamen.ir

مطلب پیشنهادی

خريد و فروش نبات

خريد و فروش نبات شاخه سفید

در بین نبات ها نبات شاخه و در بین نبات شاخه ، نبات شاخه سفید …

دیدگاهتان را بنویسید